See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów do pobierania KKP i pobierania MNC wraz z dzierżawą separatorów komórkowych oraz dostawę zestawów do redukcji patogenów w KKP i zestawów do półautomatycznego otrzymywania i leukoredukcji zlewanych KKP, a także roztworu PAS-E ZP/PN-14/25.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1.1 Część 1 – dostawa zestawów jednorazowego użytku do pobierania koncentratów krwinek płytkowych w ilości 5 000 szt. oraz zestawów jednorazowego użytku do pobierania komórek jądrzastych (MNC) krwi obwodowej w ilości 200 szt. wraz z dzierżawą czterech (4) separatorów komórkowych dedykowanych i kompatybilnych z zaoferowanymi zestawami, 1.2 Część 2 – dostawa zestawów do redukcji patogenów w KKP Af/RW w ilości 1 000 szt. dedykowanych i kompatybilnych z posiadanymi przez Zamawiającego iluminatorami Mirasol Terumo BCT lub dostawa zestawów do redukcji patogenów w KKP Af/RW w ilości 1 000 szt. wraz z dzierżawą jednego (1) iluminatora dedykowanego i kompatybilnego do zaoferowanych zestawów, 1.3 Część 3 – dostawa zestawów do półautomatycznego otrzymywania i leukoredukcji zlewanych koncentratów krwinek płytkowych (KKP-ZI) w ilości 2 000 szt. 1.4 Część 4 - dostawa roztworu do przechowywania koncentratu krwinek płytkowych z aferezy – PAS-E w ilości 5 000 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących odpowiednio Załącznik nr 9a do SWZ, Załącznik nr 9b do SWZ oraz Załącznik nr 9c do SWZ.
Interne Kennung: ZP/PN-14/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion, 33692500 Injizierbare Lösungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – dostawa zestawów jednorazowego użytku do pobierania KKP oraz zestawów jednorazowego użytku do pobierania komórek jądrzastych (MNC) krwi obwodowej wraz z dzierżawą separatorów komórkowych dedykowanych i kompatybilnych z zaoferowanymi zestawami
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów jednorazowego użytku do pobierania koncentratów krwinek płytkowych w ilości 5 000 szt. oraz zestawów jednorazowego użytku do pobierania komórek jądrzastych (MNC) krwi obwodowej w ilości 200 szt. wraz z dzierżawą czterech (4) separatorów komórkowych dedykowanych i kompatybilnych z zaoferowanymi zestawami na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia (tj. zestawów) na zasadach i w trybie opisanym poniżej: 1.1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. do 1 000 szt. zestawów do pobierania KKP i do 40 szt. zestawów do pobierania komórek jądrzastych krwi obwodowej. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą cen jednostkowych netto przedmiotu zamówienia, które są wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w § 10 ust. 3 i ust. 4 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9a do SWZ. Oznacza to, że ceny jednostkowe netto wskazane przez Wykonawcę za przedmiot zamówienia, muszą być identyczne zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg cen jednostkowych wskazanych dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania określonej odpowiednio w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy. 1.10 Pozostałe postanowienia dotyczące prawa opcji zawarte są w Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9a do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – dostawa zestawów do redukcji patogenów w KKP Af/RW dedykowanych i kompatybilnych z posiadanymi przez Zamawiającego iluminatorami Mirasol Terumo BCT lub dostawa zestawów do redukcji patogenów w KKP Af/RW wraz z dzierżawą iluminatora dedykowanego i kompatybilnego do zaoferowanych zestawów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do redukcji patogenów w KKP Af/RW w ilości 1 000 szt. dedykowanych i kompatybilnych z posiadanymi przez Zamawiającego iluminatorami Mirasol Terumo BCT lub dostawa zestawów do redukcji patogenów w KKP Af/RW w ilości 1 000 szt. wraz z dzierżawą jednego (1) iluminatora dedykowanego i kompatybilnego do zaoferowanych zestawów na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9b do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 2
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia (tj. zestawów) na zasadach i w trybie opisanym poniżej: 1.1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. do 200 szt. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą ceny jednostkowej netto przedmiotu zamówienia, która jest wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w § 10 ust. 3 i ust. 4 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9b do SWZ. Oznacza to, że cena jednostkowa netto wskazana przez Wykonawcę za przedmiot zamówienia, musi być identyczna zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg cen jednostkowych wskazanych dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy. 1.10 Pozostałe postanowienia dotyczące prawa opcji zawarte są w Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9b do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – dostawa zestawów do półautomatycznego otrzymywania i leukoredukcji zlewanych koncentratów krwinek płytkowych (KKP-ZI)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do półautomatycznego otrzymywania i leukoredukcji zlewanych koncentratów krwinek płytkowych (KKP-ZI) ilości 2 000 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9c do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 3
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia na zasadach i w trybie opisanym poniżej: 1.1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. do 400 szt. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą ceny jednostkowej netto przedmiotu zamówienia, która jest wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w § 8 ust. 3 i ust. 4 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9c do SWZ. Oznacza to, że cena jednostkowa netto wskazana przez Wykonawcę za przedmiot zamówienia, musi być identyczna zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg cen jednostkowych wskazanych dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy. 1.10 Pozostałe postanowienia dotyczące prawa opcji zawarte są w Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9c do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – dostawa roztworu do przechowywania koncentratu krwinek płytkowych z aferezy – PAS-E
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa roztworu do przechowywania koncentratu krwinek płytkowych z aferezy – PAS-E w ilości 5 000 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9c do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 4
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia na zasadach i w trybie opisanym poniżej: 1.1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. do 1 000 szt. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą ceny jednostkowej netto przedmiotu zamówienia, która jest wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w § 8 ust. 3 i ust. 4 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9c do SWZ. Oznacza to, że cena jednostkowa netto wskazana przez Wykonawcę za przedmiot zamówienia, musi być identyczna zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg cen jednostkowych wskazanych dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy. 1.10 Pozostałe postanowienia dotyczące prawa opcji zawarte są w Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9c do SWZ.