736685-2025 - Wettbewerb
Polen – Lebensversicherungen – Grupowe ubezpieczenie na życie dla pracowników Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów Spółka Akcyjna i członków ich rodzin
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelGrupowe ubezpieczenie na życie dla pracowników Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów Spółka Akcyjna i członków ich rodzin
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest grupowe ubezpieczenie na życie, do którego będą mogli przystąpić pracownicy zatrudnieni przez Zamawiającego na podstawie umowy o pracę, bez względu na długość trwania stosunku prawnego łączącego Zamawiającego i pracownika. Za pracownika będzie również uznana osoba pracująca na podstawie umowy cywilno-prawnej (personel kontraktowy) bez względu na długość trwania stosunku umownego. Tym samym osoba taka będzie mogła przystąpić do umowy grupowego ubezpieczenia na życie. Do umowy grupowego ubezpieczenia na życie mogą przystąpić również współmałżonkowie, partnerzy życiowi oraz pełnoletnie dzieci (ukończyły 18 rok życia) pracowników Zamawiającego, pod warunkiem, że wcześniej do ubezpieczenia przystąpił sam pracownik. Ww. członkowie rodzin pracownika przystępują do wybranej przez siebie podgrupy ubezpieczenia, niezależnie od wybranej przez zgłaszającego ich pracownika. Wykonawca nie uzależni możliwości objęcia ochroną ubezpieczeniową współmałżonków, partnerów życiowych i pełnoletnich dzieci od osiągnięcia ich określonej minimalnej liczby (brak wymaganego poziomu partycypacji dla współmałżonków, partnerów życiowych i pełnoletnich dzieci). Przedmiotowe środki dowodowe zostały szczegółowo opisane w Rozdziale III ust. 4 SWZ. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu Zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungFP/321/40/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66511000 Lebensversicherungen
5. Los
LosLOT-0001