See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i przeprowadzenie szkoleń on-line dla pracowników JST oraz ich jednostek organizacyjnych z terenu Subregionu Północnego Województwa Śląskiego - 14 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Organizacja i przeprowadzenie szkoleń on-line dla pracowników JST oraz ich jednostek organizacyjnych z terenu Subregionu Północnego Województwa Śląskiego – 14 części”. Zamówienie przeznaczone dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego w ramach projektu „Sprawny Urząd” Szkolenia dla pracowników JST i ich jednostek z terenu Subregionu Północnego Województwa Śląskiego lata 2024-2026 nr FESL.05.14-IP.02-0763/23-002, dofinansowanego w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021 – 2027 (Europejski Fundusz Społeczny +), Działanie FESL.05.14-Usługi rozwojowe dla kadr administracji samorządowej. Zamówienie obejmuje organizację i przeprowadzenie szkoleń on-line dla pracowników JST oraz ich jednostek organizacyjnych z terenu Subregionu Północnego Województwa Śląskiego wraz z wszystkimi niezbędnymi kosztami. Miejsce realizacji zamówienia – teren Polski. Szkolenia zrealizowane będą w formule on-line. Zajęcia zdalne realizowane będą z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość obejmujących takie formy jak np. zajęcia on-line w czasie rzeczywistym poprzez udostępnioną przez Wykonawcę platformę edukacyjną (z prawem dostępu dla Zamawiającego). Wykonawca zapewni, że zajęcia będą prowadzone nie tylko w formie wykładów, ale również ćwiczeń (w tym m.in.: casestudy, dyskusje, prace w podgrupach, wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ, tj. załącznik nr 3.1 – 3.14 – Opis przedmiotu zamówienia w podziale na poszczególne części zamówienia. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na więcej niż jedną część zamówienia. Zamówienie zostało podzielone na 14 części, wg zadań tematyki szkoleń: 1.SZKOLENIA Z ZAKRESU KADR I PŁAC. 2.SZKOLENIA Z ZAKRESU KODEKSU POSTĘPOWANIA ADMINISTRACYJNEGO I INSTRUKCJI KANCELARYJNEJ. 3.SZKOLENIA Z ZAKRESU KSIĘGOWOŚCI I RACHUNKOWOŚCI. 4.SZKOLENIA Z ZAKRESU PODATKÓW W FINANSACH PUBLICZNYCH. 5.SZKOLENIA Z ZAKRESU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO. 6.SZKOLENIA Z ZAKRESU OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH. 7.SZKOLENIA Z ZAKRESU PRAWA BUDOWLANEGO I REALIZACJI PROJEKTÓW INWESTYCYJNYCH. 8.SZKOLENIA Z ZAKRESU PRAWA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH. 9.SZKOLENIA Z ZAKRESU SZKOLEŃ DLA KADRY KIEROWNICZEJ. 10.SZKOLENIA Z ZAKRESU WINDYKACJI I NALEŻNOŚCI W ADMINISTRACJI. 11.SZKOLENIA Z ZAKRESU PRAWA WODNEGO I GOSPODARKI ODPADAMI KOMUNALNYMI. 12.SZKOLENIA Z ZAKRESU ZARZĄDZANIA DROGAMI I GOSPODARKI KOMUNALNEJ. 13.SZKOLENIA Z ZAKRESU KONTROLI I AUDYTÓW W JEDNOSTKACH SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO. 14.SZKOLENIA Z ZAKRESU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO W JEDNOSTKACH SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SZKOLENIA Z ZAKRESU KADR I PŁAC
Beschreibung: Zamówienie przeznaczone dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego w ramach projektu „Sprawny Urząd” Szkolenia dla pracowników JST i ich jednostek z terenu Subregionu Północnego Województwa Śląskiego lata 2024-2026 nr FESL.05.14-IP.02-0763/23-002, dofinansowanego w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021 – 2027 (Europejski Fundusz Społeczny +), Działanie FESL.05.14-Usługi rozwojowe dla kadr administracji samorządowej. Zamówienie obejmuje organizację i przeprowadzenie szkoleń on-line dla pracowników JST oraz ich jednostek organizacyjnych z terenu Subregionu Północnego Województwa Śląskiego wraz z wszystkimi niezbędnymi kosztami. Miejsce realizacji zamówienia – teren Polski. Szkolenia zrealizowane będą w formule on-line. Zajęcia zdalne realizowane będą z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość obejmujących takie formy jak np. zajęcia on-line w czasie rzeczywistym poprzez udostępnioną przez Wykonawcę platformę edukacyjną (z prawem dostępu dla Zamawiającego). Wykonawca zapewni, że zajęcia będą prowadzone nie tylko w formie wykładów, ale również ćwiczeń (w tym m.in.: casestudy, dyskusje, prace w podgrupach, wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak
Los: LOT-0002
Titel: SZKOLENIA Z ZAKRESU KODEKSU POSTĘPOWANIA ADMINISTRACYJNEGO I INSTRUKCJI KANCELARYJNEJ
Los: LOT-0003
Titel: SZKOLENIA Z ZAKRESU KSIĘGOWOŚCI I RACHUNKOWOŚCI
Los: LOT-0004
Titel: SZKOLENIA Z ZAKRESU PODATKÓW W FINANSACH PUBLICZNYCH
Los: LOT-0005
Titel: SZKOLENIA Z ZAKRESU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Los: LOT-0006
Titel: SZKOLENIA Z ZAKRESU OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
Los: LOT-0007
Titel: SZKOLENIA Z ZAKRESU PRAWA BUDOWLANEGO I REALIZACJI PROJEKTÓW INWESTYCYJNYCH
Los: LOT-0008
Titel: SZKOLENIA Z ZAKRESU PRAWA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
Los: LOT-0009
Titel: SZKOLENIA Z ZAKRESU SZKOLEŃ DLA KADRY KIEROWNICZEJ
Los: LOT-0010
Titel: SZKOLENIA Z ZAKRESU WINDYKACJI I NALEŻNOŚCI W ADMINISTRACJI
Los: LOT-0011
Titel: SZKOLENIA Z ZAKRESU PRAWA WODNEGO I GOSPODARKI ODPADAMI KOMUNALNYMI
Los: LOT-0012
Titel: SZKOLENIA Z ZAKRESU ZARZĄDZANIA DROGAMI I GOSPODARKI KOMUNALNEJ
Los: LOT-0013
Titel: SZKOLENIA Z ZAKRESU KONTROLI I AUDYTÓW W JEDNOSTKACH SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO
Los: LOT-0014
Titel: SZKOLENIA Z ZAKRESU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO W JEDNOSTKACH SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO