2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Onderwijsondersteunend Personeel (OOP)
Beschreibung: De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: Het op afroep snel voorzien in uitzendkrachten en gedetacheerden als flexibele arbeidskracht voor alle locaties van De Rooi Pannen waar het gaat over de (korte) vervanging van medewerkers van De Rooi Pannen. Profielen die worden uitgevraagd worden bij De Rooi Pannen ingeschaald tot en met schaal 9. De inhuurbehoefte wordt centraal door opdrachtgever gecoördineerd via de Centrale dienst HR. Daar komt de inhuurbehoefte vanuit scholen/diensten binnen. Via de Centrale dienst HR worden de opdrachten aangeboden bij opdrachtnemer. - Onderwijsondersteunend personeel op uitzend- of detacheringsbasis waarvoor een uitzend cao van toepassing is, via een raamovereenkomst met maximaal 1 Opdrachtnemer. De inzet van surveillanten/huiswerkbegeleiders en winkelpersoneel is geen onderdeel van de scope van deze opdracht. De kosten voor inhuur van onderwijs ondersteunend en onderwijzend personeel bedroegen in 2024 ca. € 400.000 inclusief btw. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1