See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa technicznych środków materiałowych do statków powietrznych będących na zaopatrzeniu 1 Bazy Lotnictwa Transportowego
Beschreibung: Dostawa technicznych środków materiałowych do statków powietrznych będących na zaopatrzeniu 1 Bazy Lotnictwa Transportowego
Vorherige Bekanntmachung: 298996-2025
Interne Kennung: 9/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34731000 Teile für Luftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Żarówki i bezpieczniki do Mi-8
Beschreibung: Żarówki i bezpieczniki do Mi-8
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Żarówki i bezpieczniki do W-3WA
Beschreibung: Żarówki i bezpieczniki do W-3WA
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Podkładki do śmigłowca W-3WA
Beschreibung: Podkładki do śmigłowca W-3WA
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Elementy łączące do śmigłowców W-3WA
Beschreibung: Elementy łączące do śmigłowców W-3WA
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Uszczelki do śmigłowców W-3WA
Beschreibung: Uszczelki do śmigłowców W-3WA
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pierścienie do śmigłowców W-3WA
Beschreibung: Pierścienie do śmigłowców W-3WA
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Wkręty do śmigłowców W-3WA
Beschreibung: Wkręty do śmigłowców W-3WA
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Podkładki do śmigłowca Mi-8
Beschreibung: Podkładki do śmigłowca Mi-8
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Elementy elektryczne do śmigłowców W-3WA
Beschreibung: Elementy elektryczne do śmigłowców W-3WA
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Matryce do W-3WA
Beschreibung: Matryce do W-3WA
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Przekaźniki do W-3WA
Beschreibung: Przekaźniki do W-3WA
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Przekaźniki do Mi-8
Beschreibung: Przekaźniki do Mi-8
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Elementy elektryczne do śmigłowców
Beschreibung: Elementy elektryczne do śmigłowców
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Baterie do Mi-8
Beschreibung: Baterie do Mi-8
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Elementy dodatkowe do śmigłowców W-3WA -PROFIL WYCIERACZKI
Beschreibung: Elementy dodatkowe do śmigłowców W-3WA -PROFIL WYCIERACZKI
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Elementy dodatkowe do śmigłowców W-3WA -OKŁADZINA CIERNA HAMULCA
Beschreibung: Elementy dodatkowe do śmigłowców W-3WA -OKŁADZINA CIERNA HAMULCA
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Elementy dodatkowe do śmigłowców W-3WA -TARCZA HAMULCOWA
Beschreibung: Elementy dodatkowe do śmigłowców W-3WA -TARCZA HAMULCOWA
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Elementy dodatkowe do śmigłowców W-3WA -OSŁONA GUMOWA TLH-65
Beschreibung: Elementy dodatkowe do śmigłowców W-3WA -OSŁONA GUMOWA TLH-65
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Elementy dodatkowe do śmigłowców W-3WA -SYGNALIZATOR AKUSTYCZNY
Beschreibung: Elementy dodatkowe do śmigłowców W-3WA -SYGNALIZATOR AKUSTYCZNY
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Elementy dodatkowe do śmigłowców W-3WA -PRZEWÓD ABONENCKI DO SŁUCHAWEK R-14
Beschreibung: Elementy dodatkowe do śmigłowców W-3WA -PRZEWÓD ABONENCKI DO SŁUCHAWEK R-14
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Elementy dodatkowe do śmigłowców W-3WA -OSŁONA MIKROFONU
Beschreibung: Elementy dodatkowe do śmigłowców W-3WA -OSŁONA MIKROFONU
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Elementy dodatkowe do śmigłowców W-3WA -LINKA DO UZIEMIENIA
Beschreibung: Elementy dodatkowe do śmigłowców W-3WA -LINKA DO UZIEMIENIA
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Elementy dodatkowe do śmigłowców W-3WA -NAKŁADKA
Beschreibung: Elementy dodatkowe do śmigłowców W-3WA -NAKŁADKA
Interne Kennung: Zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Elementy dodatkowe do śmigłowców W-3WA -POKROWIEC PRZEGUBU
Beschreibung: Elementy dodatkowe do śmigłowców W-3WA -POKROWIEC PRZEGUBU
Interne Kennung: Zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Elementy dodatkowe do śmigłowców W-3WA -WĄŻ GUMOWY
Beschreibung: Elementy dodatkowe do śmigłowców W-3WA -WĄŻ GUMOWY
Interne Kennung: Zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Elementy dodatkowe do śmigłowców Mi-8 - LINKA OGRAN. OSŁONY SILNIKA
Beschreibung: Elementy dodatkowe do śmigłowców Mi-8 - LINKA OGRAN. OSŁONY SILNIKA
Interne Kennung: Zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Elementy dodatkowe do śmigłowców Mi-8 -ELEMENT FILTRUJĄCY AK-50-06
Beschreibung: Elementy dodatkowe do śmigłowców Mi-8 - ELEMENT FILTRUJĄCY AK-50-06
Interne Kennung: Zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Elementy dodatkowe do śmigłowców Mi-8 -ELEMENT FILTRUJĄCY 7969-0160
Beschreibung: Elementy dodatkowe do śmigłowców Mi-8 - ELEMENT FILTRUJĄCY A7969-0160
Interne Kennung: Zadanie nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Elementy dodatkowe do śmigłowców Mi-8 -OGRANICZNIK OSŁ. PRZEKŁ. WR 8A-6950-504
Beschreibung: Elementy dodatkowe do śmigłowców Mi-8 - OGRANICZNIK OSŁ. PRZEKŁ. WR 8A-6950-504
Interne Kennung: Zadanie nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Obejmy ślimakowe do W-3
Beschreibung: Obejmy ślimakowe do W-3
Interne Kennung: Zadanie nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Wyposażenie słuchawek śmigłowców W-3 i Mi-8
Beschreibung: Wyposażenie słuchawek śmigłowców W-3 i Mi-8
Interne Kennung: Zadanie nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Lampki i zespoły świetlne do śmigłowców W-3
Beschreibung: Lampki i zespoły świetlne do śmigłowców W-3
Interne Kennung: Zadanie nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Elementy łączące do samolotów G550 i B737-800
Beschreibung: Elementy łączące do samolotów G550 i B737-800
Interne Kennung: Zadanie nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 - FILTR POWIETRZA LODÓWKI 7253-1
Beschreibung: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 - FILTR POWIETRZA LODÓWKI 7253-1
Interne Kennung: Zadanie nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 - FILTR POWIETRZA CHŁODZIARKI10A 4135-1
Beschreibung: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 - FILTR POWIETRZA CHŁODZIARKI10A 4135-1
Interne Kennung: Zadanie nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 - FILTR POWIETRZA CHŁODZIARKI 10A 3448-2
Beschreibung: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 - FILTR POWIETRZA CHŁODZIARKI 10A 3448-2
Interne Kennung: Zadanie nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 - ZAWIAS SPRĘŻYNOWY SC1070
Beschreibung: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 - ZAWIAS SPRĘŻYNOWY SC1070
Interne Kennung: Zadanie nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 - OKŁADZINA HAMULCÓW 69-76189-2
Beschreibung: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 - OKŁADZINA HAMULCÓW 69-76189-2
Interne Kennung: Zadanie nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 - KOREK DRENAŻOWY BS0142
Beschreibung: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 - KOREK DRENAŻOWY BS0142
Interne Kennung: Zadanie nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 - ELEMENT FILTRA MAIN RETURN FLR
Beschreibung: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 -ELEMENT FILTRA MAIN RETURN FLR
Interne Kennung: Zadanie nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 - POKROWIEC SILNIKA B737-255, pokrowiec wylotowy silnika CFM56
Beschreibung: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 -POKROWIEC SILNIKA B737-255, pokrowiec wylotowy silnika CFM56
Interne Kennung: Zadanie nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 - POKROWIEC SILNIKA B737-152, pokrowiec wlotu silnika CFM56
Beschreibung: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 -POKROWIEC SILNIKA B737-152, pokrowiec wlotu silnika CFM56
Interne Kennung: Zadanie nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 - LATARKA LEDLENSER I9R 501047
Beschreibung: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 - LATARKA LEDLENSER I9R 501047
Interne Kennung: Zadanie nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 - LATARKA CZOŁOWA LEDLENSER IH8R
Beschreibung: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 - LATARKA CZOŁOWA LEDLENSER IH8R
Interne Kennung: Zadanie nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 - OSŁONA 1159HP50005-11
Beschreibung: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 - OSŁONA 1159HP50005-11
Interne Kennung: Zadanie nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 - ZAWÓR 510-0020-7
Beschreibung: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800 - ZAWÓR 510-0020-7
Interne Kennung: Zadanie nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Opony do samolotów G550 i B737-800
Beschreibung: Opony do samolotów G550 i B737-800
Interne Kennung: Zadanie nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 EKSPRES DO KAWY 9001-01-0000-01
Beschreibung: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 EKSPRES DO KAWY 9001-01-0000-01
Interne Kennung: Zadanie nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 EKSPRES DO KAWY AL-EX15-200E-I
Beschreibung: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 EKSPRES DO KAWY AL-EX15-200E-I
Interne Kennung: Zadanie nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 - PODGRZEWACZ WODY
Beschreibung: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 - PODGRZEWACZ WODY
Interne Kennung: Zadanie nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 - OSŁONA DZIOBU (NOSEK)
Beschreibung: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 - OSŁONA DZIOBU (NOSEK)
Interne Kennung: Zadanie nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 - KUCHENKA MIKROFALOWA 400-1935-01
Beschreibung: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 - KUCHENKA MIKROFALOWA 400-1935-01
Interne Kennung: Zadanie nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 - MODUŁ ZASILAJĄCY 1191-46
Beschreibung: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 - MODUŁ ZASILAJĄCY 1191-46
Interne Kennung: Zadanie nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 - WYCIERACZKA PRZEDNIEJ SZYBY
Beschreibung: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 - WYCIERACZKA PRZEDNIEJ SZYBY
Interne Kennung: Zadanie nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 - CHŁODZIARKO ZAMRAŻARKA AL-RF15-100-1
Beschreibung: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 - CHŁODZIARKO ZAMRAŻARKA AL-RF15-100-1
Interne Kennung: Zadanie nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 - PODGRZEWACZ WODY MRX-1000-102(102B)
Beschreibung: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 - PODGRZEWACZ WODY MRX-1000-102(102B)
Interne Kennung: Zadanie nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 - JOYSTICK 1159F57160-10 (PRAWY)
Beschreibung: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 - JOYSTICK 1159F57160-10 (PRAWY)
Interne Kennung: Zadanie nr 57
Los: LOT-0058
Titel: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 - JOYSTICK 1159F57160-9 (LEWY)
Beschreibung: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 - JOYSTICK 1159F57160-9 (LEWY)
Interne Kennung: Zadanie nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 - ZASILACZ AKUMULATOROWY D717-02-001
Beschreibung: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 - ZASILACZ AKUMULATOROWY D717-02-001
Interne Kennung: Zadanie nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 - SIŁOWNIK FOTELA HV01400-00
Beschreibung: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800 i G550 - SIŁOWNIK FOTELA HV01400-00
Interne Kennung: Zadanie nr 60
Los: LOT-0061
Titel: Normalia, uszczelki, itp.
Beschreibung: Normalia, uszczelki, itp.
Interne Kennung: Zadanie nr 61