2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Miasta Międzyrzec Podlaski”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Miasta Międzyrzec Podlaski, w tym również zorganizowanie na terenie Miasta punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych i ich obsługa oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z rodzinnych ogrodów działkowych położonych na terenie Miasta Międzyrzec Podlaski. Realizacja przedmiotu zamówienia musi się odbywać w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r., poz. 733), ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r., poz. 1587 z późn. zm.), przepisami wykonawczymi do ww. ustaw, zapisami „Planu gospodarki odpadami dla województwa lubelskiego 2028”, przyjętego uchwałą Nr X/142/2025 Sejmiku Województwa Lubelskiego z dnia 24.01.2025 r., a także przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta Międzyrzec Podlaski, oraz innymi stosownymi przepisami obowiązującego prawa, w tym prawa miejscowego.
Interne Kennung: SR-XI.271.16.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Miasta Międzyrzec Podlaski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Miasta Międzyrzec Podlaski, w tym również zorganizowanie na terenie Miasta punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych i ich obsługa oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z rodzinnych ogrodów działkowych położonych na terenie Miasta Międzyrzec Podlaski. Realizacja przedmiotu zamówienia musi się odbywać w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r., poz. 733), ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r., poz. 1587 z późn. zm.), przepisami wykonawczymi do ww. ustaw, zapisami „Planu gospodarki odpadami dla województwa lubelskiego 2028”, przyjętego uchwałą Nr X/142/2025 Sejmiku Województwa Lubelskiego z dnia 24.01.2025 r., a także przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta Międzyrzec Podlaski, oraz innymi stosownymi przepisami obowiązującego prawa, w tym prawa miejscowego. INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM,EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM Rozdział 4 SWZ PODSTAWA WYKLUCZENIA Rozdział 5 SWZ WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW, POTWIERDZAJĄCYCH SPEŁNIANIE WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ BRAK PODSTAW WYKLUCZENIA Rozdział 6 SWZ INFORMACJA O SPOSOBIE POROZUMIEWANIA SIĘ ZAMAWIAJĄCEGO Z WYKONAWCAMI Rozdział 7 SWZ WYMAGANIA DOTYCZĄCE WADIUM Rozdział 8 SWZ TERMIN ZWIĄZANIA OFERTĄ Rozdział 9 SWZ OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWANIA OFERTY Rozdział 10 SWZ MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA I OTWARCIA OFERT Rozdział 11 SWZ OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY, WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT Rozdział 12 SWZ OPIS SPOSOBU OBLICZENIA (SPORZĄDZENIA) CENY OFERTY Rozdział 13 SWZ INFORMACJE O FORMALNOŚCIACH, JAKIE POWINNY ZOSTAĆ DOPEŁNIONE PO WYBORZE OFERTY W CELU ZAWARCIA UMOWY Rozdział 14 SWZ WYMAGANIA DOTYCZĄCE ZABEZPIECZENIA NALEŻYTEGO WYKONANIA UMOWY Rozdział 15 SWZ ISTOTNE DLA STRON POSTANOWIENIA, KTÓRE ZOSTANĄ WPROWADZONE DO TREŚCI UMOWY Rozdział 16 SWZ POUCZENIE O ŚRODKACH OCHRONY PRAWNEJ PRZYSŁUGUJĄCYCH WYKONAWCY Rozdział 17 SWZ INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH Rozdział 18 SWZ Wewnętrzny identyfikator: SR-XI.271.16.2025