See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukcja jezdni i chodnika na moście stalowym wraz z zabezpieczeniem antykorozyjnym mostu i iluminacją.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowią roboty budowlane, polegające na remoncie jezdni i chodnika po stronie górnej wody, wykonaniu zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji stalowej, oświetlenia i iluminacji mostu stalowe-go na rzece Wiśle we Włocławku im. Marszałka Edwarda Śmigłego – Rydza. Zamówienie będzie realizowane na podstawie opracowań – projektów wykonawczych branży mostowej, drogowej oraz elektrycznej. STAN ISTNIEJĄCY: Most im. Marszałka Edwarda Śmigłego – Rydza we Włocławku składa się z trzech części zróżnicowanych pod względem konstrukcyjnym: 1) części lewobrzeżnej wykonanej w postaci żelbetowego wiaduktu o długości całkowitej 121,5 m i szerokości 11,70 m, 2) części nurtowej, którą stanowi most stalowy kratowy z jazdą dołem o całkowitej długości 623 m i szerokości 13,10 m, 3) części prawobrzeżnej wykonanej w postaci żelbetowego wiaduktu o długości całkowitej 13,0 m oraz szerokości 11,70 m. Geometria mostu stalowego: - długość całkowita: 623 m; - szerokość całkowita: 13,10 m; - rozpiętości przęseł: 68,80 m + 5 x 96,32 m + 68,80 m; - osiowy rozstaw dźwigarów kratowych: 7,50 m; - jezdnia drogowa: 2 x 3,0 m; - szerokość użytkowa chodnika: 2 x 2,45 m; - spadek poprzeczny chodnika do krawężnika: 2,5%. STAN PROJEKTOWANY: Roboty remontowe jezdni mostu im. Marszałka Edwarda Śmigłego – Rydza we Włocławku: 1) Sfrezowanie nawierzchni na długości 623 m. 2) Reprofilacja płyty na głębokości 30 mm. 3) Wymiana dylatacji. 4) Wymiana wpustów kanalizacji deszczowej. 5) Ułożenie nowej izolacji. 6) Ułożenie nowych warstw nawierzchni. 7) Antykorozja konstrukcji stalowej. W skład robót remontowych chodnika mostu im. Marszałka Edwarda Śmigłego – Rydza we Włocławku wchodzą: 1) Rozbiórka istniejącej płyty chodnika oraz belki żelbetowej znajdującej się pod nią. 2) Wykonanie nowej belki żelbetowej o wymiarach 20x40 cm. 3) Wykonanie nowej płyty żelbetowej gr 12 cm. 4) Wykonanie dylatacji pozornych oraz w miejscach dylatacji mostu. 5) Wykonanie izolacji płyty chodnika. 6) Wykonanie nawierzchni chodnika z mieszaniny żywic epoksydowej i poliuretanowej. 7) Dostosowanie balustrady do ruchu rowerowego. Oświetlenie zakłada: 1) Budowę sieci elektroenergetycznej (kablowej) poniżej 1 kV. 2) Budowę szaf sterowniczych typu „RACK” szt. 2. 3) Wymianę istniejącej szafy oświetlenia ulicznego SO-UM-0771. 4) Montaż projektowanych opraw. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym technologie i zakres robót budowlanych, zostały określone w dokumentacji projektowej oraz w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, stanowiących załącznik nr 12 do SWZ. Szczegółowe obowiązki Wykonawcy w zakresie realizacji niniejszego zamówienia określają projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik nr 5 do SWZ. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi również: 1) wykonanie inwentaryzacji powykonawczej; 2) po zakończeniu robót - przywrócenie terenu budowy do stanu pierwotnego; 3) przed oddaniem wybudowanego oświetlenia ulicznego do eksploatacji - wykonanie wymaganych pomiarów elektrycznych potwierdzonych protokołami, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. UWAGA: 1) W przedmiotowych lokalizacjach mogą być jednocześnie prowadzone przez gestorów sieci na ich rzecz, bądź na rzecz Zamawiającego, inne roboty budowlane. Wykonawca, na polecenie Zamawiającego, ma obowiązek wpuścić na plac budowy wskazanych wykonawców robót. 2) Podstawa realizacji robót: - zaświadczenie nr UA.AB.6743.292.2022 z dnia 14 października 2022 roku; - zaświadczenie nr UA.AB.6743.256.2023 z dnia 08 listopada 2023 roku; - zaświadczenie nr UA.AB.6743.98.2024 z dnia 07 czerwca 2024 roku; - zaświadczenie nr UA.AB.6743.3.26.2024 z dnia 07 maja 2024 roku; - zaświadczenie nr UA.AB.6743.3.42.2024 z dnia 29 maja 2024 roku; - zaświadczenie nr UA.AB.6743.86.2024 z dnia 29 maja 2024 roku. 3) Okres rękojmi i gwarancji – zgodnie z ofertą przedstawioną przez Wykonawcę, ale nie mniej niż 60 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego (maksymalnie – 84 miesiące od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego).
Vorherige Bekanntmachung: 501595-2025
Interne Kennung: IZ.ZP.271.34.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221000 Bauarbeiten für Brücken, Tunnel, Schächte und Unterführungen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rekonstrukcja jezdni i chodnika na moście stalowym wraz z zabezpieczeniem antykorozyjnym mostu i iluminacją