See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obec Horní Štěpánov - ČOV a stoková síť
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je odkanalizování pro obec Horní Štěpánov. Splaškové odpadní vody budou odváděny prostřednictvím vybudované stokové sítě na nově budovanou ČOV (pro výhledovou kapacitu 1.100 EO) v Horním Štěpánově. Stokové sítě budou tvořeny novými úseky splaškové gravitační kanalizace, tlakové splaškové kanalizace a kanalizačními přípojkami. Stoková síť bude mít celkovou délku 11 727,6 m, veřejná část kanalizačních přípojek (způsobilé náklady) 1 692,4 m a veřejná část kanalizačních přípojek (nezpůsobilé náklady) 491,0 m. Z toho délka gravitační kanalizace činí 8 569,8 m a tlakové kanalizace 974,4 m. Na tlakové kanalizaci se nachází 15 čerpacích stanic. V rámci realizace stavby bude využito i bezvýkopových technologií výstavby stokové sítě. Horizontálně řízeným vrtáním bude postaveno cca 210 m kanalizace. Šnekové vrtání bude využito při výstavbě cca 300,0 m stokové sítě. Součástí předmětu plnění je i zajištění zkušebního provozu ČOV po dobu 12 měsíců.
Interne Kennung: Obec Horní Štěpánov - ČOV a stoková síť
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232421 Abwasserbehandlungsanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232420 Bauarbeiten für Abwasserbeseitigungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0002