2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en onderhoud warme drankenautomaten
Beschreibung: Provincie Gelderland wil de levering en het onderhoud van warme drankenautomaten op basis van huur afnemen. Opdrachtgever voorziet zelf langs andere kanalen in de benodigde ingrediënten. De levering van ingrediënten voor de warme drankenautomaten is dan ook expliciet van deze aanbesteding uitgesloten.
Interne Kennung: 2023-014472
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europees openbare aanbesteding.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 39