73706-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Büromöbel – Město Kuřim - ZŠ Jungmannova - vybudování odborných učeben (IV. etapa) - interiéry
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Město Kuřim - ZŠ Jungmannova - vybudování odborných učeben (IV. etapa) - interiéry
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodání kancelářského nábytku a vybavení do odborných učeben a kabinetů v místě plnění. Bližší specifikace je uvedena v bodě 4 a v příloze č. 5 této zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39531000 Teppiche, 30192170 Anschlagtafeln
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/24/V00035257