737072-2023 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa materiałów opatrunkowych, pieluchomajtek i środków do higieny pacjenta dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych, pieluchomajtek i środków do higieny pacjenta dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych, pieluchomajtek i środków do higieny pacjenta dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo – ilościową stanowią Załączniki od nr 2.1-2.16 do SWZ, zamieszczone na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: PN/4/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.Postępowanie o zamówienie publiczne prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. 2.Wartość zamówienia jest równa lub wyższa od progów unijnych określonych na podstawie art. 3 ustawy Pzp tj. 215.000 euro. 3. Zamawiający na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu („procedura odwrócona”).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial, 33141111 Klebeverband, 33141113 Bandagen, 33141114 Verbandmull, 33141115 Watte für medizinische Zwecke, 33141116 Verpackte Kompressen, 33141119 Kompressen, 33711500 Hautpflegemittel, 33700000 Körperpflegeprodukte, 33772000 Einweg-Papierartikel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Dostawa materiałów opatrunkowych – wg załącznika nr 2.1 do SWZ
Beschreibung: Pakiet nr 1 - Dostawa materiałów opatrunkowych - wg załącznika nr 2.1 do SWZ. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi Załącznik nr 2.1 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial, 33141111 Klebeverband, 33141113 Bandagen, 33141114 Verbandmull, 33141115 Watte für medizinische Zwecke, 33141116 Verpackte Kompressen, 33141119 Kompressen
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Dostawa materiałów opatrunkowych - wg załącznika nr 2.2 do SWZ;
Beschreibung: Pakiet nr 2 - Dostawa materiałów opatrunkowych - wg załącznika nr 2.2 do SWZ; Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Dostawa materiałów opatrunkowych – wg załącznika nr 2.3 do SWZ;
Beschreibung: Pakiet nr 3 - Dostawa materiałów opatrunkowych - wg załącznika nr 2.3 do SWZ; Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi Załącznik nr 2.3 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Dostawa zestawu do podciśnieniowego leczenia ran - wg załącznika nr 2.4 do SWZ;
Beschreibung: Pakiet nr 4 - Dostawa zestawu do podciśnieniowego leczenia ran - wg załącznika nr 2.4 do SWZ; Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jałowych zestawów do podciśnieniowej terapii leczenia ran wraz zdzierżawą dwóch pomp podciśnieniowych. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi Załącznik nr 2.4 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33141116 Verpackte Kompressen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141111 Klebeverband, 33141112 Heftpflaster
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Dostawa plastrów i folii chirurgicznych– wg załącznika nr 2.5 do SWZ;
Beschreibung: Pakiet nr 5 - Dostawa plastrów i folii chirurgicznych- wg załącznika nr 2.5 do SWZ; Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi Załącznik nr 2.5 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141112 Heftpflaster, 33141111 Klebeverband, 33711500 Hautpflegemittel
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Dostawa opatrunków specjalistycznych– wg załącznika nr 2.6 do SWZ;
Beschreibung: Pakiet nr 6 - Dostawa opatrunków specjalistycznych- wg załącznika nr 2.6 do SWZ; Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi Załączniki nr 2.6 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial, 33141111 Klebeverband, 33711500 Hautpflegemittel
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Dostawa opatrunków specjalistycznych- wg załącznika nr 2.7 do SWZ;
Beschreibung: Pakiet nr 7 - Dostawa opatrunków specjalistycznych- wg załącznika nr 2.7 do SWZ; Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi Załączniki nr 2.7 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Dostawa opatrunków specjalistycznych - wg załącznika nr 2.8 do SWZ;
Beschreibung: Pakiet nr 8 - Dostawa opatrunków specjalistycznych - wg załącznika nr 2.8 do SWZ; Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi Załączniki nr 2.8 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141111 Klebeverband, 33141114 Verbandmull, 33141119 Kompressen
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Dostawa opatrunków specjalistycznych - wg załącznika nr 2.9 do SWZ;
Beschreibung: Pakiet nr 9 - Dostawa opatrunków specjalistycznych - wg załącznika nr 2.9 do SWZ; Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi Załączniki nr 2.9 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - Dostawa pieluchomajtek, wkładek urologicznych oraz elastycznych majtek chłonnych - wg załącznika nr 2.10 do SWZ;
Beschreibung: Pakiet nr 10 - Dostawa pieluchomajtek, wkładek urologicznych oraz elastycznych majtek chłonnych - wg załącznika nr 2.10 do SWZ; Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi Załączniki nr 2.10 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Dostawa pieluszek oddychających oraz anatomicznych wkładów chłonnych - wg załącznika nr 2.11 do SWZ;
Beschreibung: Pakiet nr 11 - Dostawa pieluszek oddychających oraz anatomicznych wkładów chłonnych - wg załącznika nr 2.11 do SWZ; Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi Załączniki nr 2.11 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33772000 Einweg-Papierartikel
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Dostawa preparatów do pielęgnacji ran przewlekłych - wg załącznika nr 2.12 do SWZ;
Beschreibung: Pakiet nr 12 - Dostawa preparatów do pielęgnacji ran przewlekłych - wg załącznika nr 2.12 do SWZ; Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi Załączniki nr 2.12 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Haupteinstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711500 Hautpflegemittel
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - Dostawa preparatów do pielęgnacji ran przewlekłych - wg załącznika nr 2.13 do SWZ;
Beschreibung: Pakiet nr 13 - Dostawa preparatów do pielęgnacji ran przewlekłych - wg załącznika nr 2.13 do SWZ; Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi Załączniki nr 2.13 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - Dostawa środków do pielęgnacji pacjenta - wg załącznika nr 2.14 do SWZ;
Beschreibung: Pakiet nr 14 - Dostawa środków do pielęgnacji pacjenta - wg załącznika nr 2.14 do SWZ; Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi Załączniki nr 2.14 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Haupteinstufung (cpv): 33711500 Hautpflegemittel
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - Dostawa podkładów, myjek i śliniaków - wg załącznika nr 2.15 do SWZ;
Beschreibung: Pakiet nr 15 - Dostawa podkładów, myjek i śliniaków - wg załącznika nr 2.15 do SWZ; Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi Załączniki nr 2.15 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 - Dostawa środków pomocniczych do utrzymania higieny pacjenta - wg załącznika nr 2.16 do SWZ.
Beschreibung: Pakiet nr 16 - Dostawa środków pomocniczych do utrzymania higieny pacjenta - wg załącznika nr 2.16 do SWZ.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi Załączniki nr 2.16 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: Pakiet nr 16