See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herbouw datasoftwaresysteem t.b.v. onderzoeksdata dierecologie NIOO
Beschreibung: Vervanging van een datasoftwaresysteem dat wordt gebruikt om alle onderzoeksdata rond het wetenschappelijk onderzoek aan vogels op te slaan. De back-end is een relationale SQL database met een groot aantal tabellen. Daarin is opgeslagen wanneer welke vogel gevangen is, welke handelingen gebeurd zijn, in welke nestkast de vogel gebroed heeft, welke jongen daar geboren zijn, in welke volière een vogel zit, welk bloedmonster genomen is, waar dat monster opgeslagen is, welke analyses gedaan zijn. Ook wordt bijgehouden welk dier op welk dierexperimenteel protocol (CCD) zit. In de database staan honderdduizenden dieren en vangsten. Om data in te voeren wordt gebruik gemaakt van een aantal front-ends. Daarbij wordt de data gecontroleerd op de waarschijnlijkheid van de waarneming en de data wordt doorgeleid naar de verschillende tabellen. Het softwaresysteem is specifiek voor het onderzoek zoals gedaan wordt binnen de afdeling. Er zijn geen standaard systemen beschikbaar. Er is geen standaard Gehele database software, inclusief ten minste 5 front ends.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212610 Entwicklung von Datenbanksoftware
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie omschrijving opdracht
Interne Kennung: 1