2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding Schoonmaak
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren van schoonmaakonderhoud (dagelijks, periodiek en regie) binnen de panden van de Opdrachtgever. Opdrachtgever wenst door middel van een openbare Europese aanbesteding één overeenkomst te sluiten met één Inschrijver die de beste prijs/kwaliteitverhouding heeft aangeboden. De omvang van de opdracht voor schoonmaak bedraagt 40.661,68 m2 met een totaal van 11 locaties.
Interne Kennung: KQRR/0525
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Schoonmaakonderhoud OGMF
Beschreibung: Schoonmaakonderhoud en vloeronderhoud voor de locaties van Onderwijsgroep Midden-Friesland. Het gaat in totaal om 11 locaties met een omvang van 40.661,68 m2. Schoonmaakonderhoud en vloeronderhoud voor de locaties van Onderwijsgroep Midden-Friesland. Het gaat in totaal om 11 locaties met een omvang van 40.661,68 m2.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst wordt aangegaan voor een hoofdduur van vier (4) jaar. De Opdrachtgever heeft de mogelijkheid de overeenkomst vier (4) maal te verlengen met een periode van twaalf (12) maanden.
737089-2025 - Resultaat
Nederland – Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten – Europese Aanbesteding Schoonmaak
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese Aanbesteding Schoonmaak
Interne identificatiecode: KQRR/0525
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Schoonmaakonderhoud OGMF
Interne identificatiecode: 1
Opties: