2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova HW infrastruktury datového centra SVS
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup serverové a zálohovací infrastruktury datového centra pro zajištění stabilního a bezpečného provozu informačních systémů zadavatele. Kapacitně byla sestava komponent pro obnovu HW optimalizována na základě výsledků měření reálného zatížení stávající HW infrastruktury a technologicky byla navržena také optimální varianta, která přinese pro SVS finanční úsporu z pohledu nákladů na související licence systémových a databázových SW. Účelem akce je zajištění obnovy HW vybavení pro stabilní a bezpečný provoz IS SVS a zajištění digitalizovaných služeb datové a informační základny veterinárního dozoru v ČR v režimu vysoké dostupnosti.
Interne Kennung: SVS/2025/136751
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001