2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vernieuwen subsidieplatform SNN
Beschreibung: In 2023 heeft SNN geconcludeerd dat de subsidieapplicatie ‘eLoket’ vervangen dient te worden. Naast het vervangen van het eLoket wordt ook beoogd toe te werken naar een meer integrale werkwijze tussen de doelgroepen opdrachtgevers, afnemers (subsidieaanvragers) en medewerkers waardoor een meer geïntegreerd applicatielandschap ontstaat. De keuze in welke mate dit project daarin gaat bijdragen is onderdeel van dit traject. Om concreet invulling te geven aan deze stap heeft het SNN het project ‘Vernieuwen subsidieplatform’ gestart waarin de beschreven ontwikkeling plaats zal vinden. Zie Beschrijvend document.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: In 2023 heeft SNN geconcludeerd dat de subsidieapplicatie ‘eLoket’ vervangen dient te worden. Naast het vervangen van het eLoket wordt ook beoogd toe te werken naar een meer integrale werkwijze tussen de doelgroepen opdrachtgevers, afnemers (subsidieaanvragers) en medewerkers waardoor een meer geïntegreerd applicatielandschap ontstaat. De keuze in welke mate dit project daarin gaat bijdragen is onderdeel van dit traject. Om concreet invulling te geven aan deze stap heeft het SNN het project ‘Vernieuwen subsidieplatform’ gestart waarin de beschreven ontwikkeling plaats zal vinden. Zie Beschrijvend document
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Om mee te kunnen blijven bewegen met de doorontwikkeling die SNN de komende jaren maakt (toenemende opdrachtenportefeuille, verdere professionalisering etc.). Hiervoor houdt SNN een bedrag beschikbaar van € 750.000 (excl. BTW) om desgewenst het subsidieplatform gedurende de looptijd van de Overeenkomst verder uit te kunnen bouwen.