See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU URZĄDZEŃ , UBIORÓW SPORTOWYCH , OBUWIA SPORTOWEGO ORAZ SPRZĘTU SERE DLA 31 WOG ZGIERZ I POODDZIAŁÓW POZOSTAJĄCYCH NA JEGO ZAOPATRZENIU W 2025 ROKU
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń , ubiorów sportowych , obuwia sportowego oraz sprzętu SERE dla 31 WOG Zgierz i pododdziałów pozostających na jego zaopatrzeniu w 2025 r. 2.Zamówienie zostało podzielone na 6 zadań . Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub wszystkie zadania , z tym, że na każde zadanie można złożyć tylko jedną ofertę: Zadanie 1 – sprzęt sportowy Zadanie 2 – ubiory sportowe Zadanie 3 – obuwie sportowe Zadanie 4 – sprzęt SERE Zadanie 5 – sprzęt wspinaczkowy Zadanie nr 6 – sprzęt do siłowni 3.W trakcie badania i oceny ofert Zamawiający będzie rozpatrywał każde zadanie oddzielnie. 4. Przedmiot zamówienia, rozmiary i ilości określone zostały w załącznikach nr 1 A – 1 F do SWZ / załączniku nr 1 do umowy ( formularz cenowy i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ).
Vorherige Bekanntmachung: 469460-2025
Interne Kennung: 93/ZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18412000 Sportkleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1-ZADANIE NR 1-sprzęt sportowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń , ubiorów sportowych , obuwia sportowego oraz sprzętu SERE dla 31 WOG Zgierz i pododdziałów pozostających na jego zaopatrzeniu w 2025 r. 2.Zamówienie zostało podzielone na 6 zadań . Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub wszystkie zadania , z tym, że na każde zadanie można złożyć tylko jedną ofertę: Zadanie 1 – sprzęt sportowy 3.W trakcie badania i oceny ofert Zamawiający będzie rozpatrywał każde zadanie oddzielnie. 4. Przedmiot zamówienia, rozmiary i ilości określone zostały w załączniku nr 1 A do SWZ / załączniku nr 1 do umowy ( formularz cenowy i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ).
Interne Kennung: 1-ZADANIE NR 1-sprzęt sportowy
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji (art. 441 ust. 1 ustawy PZP) polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości . 1) Zamawiający uprawniony jest do realizacji zwiększonego zakresu umowy, określonego w załączniku nr 1 ( zamówienie opcjonalne ) do umowy maksymalnie do 30% wartości zamówienia podstawowego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 2) Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę. 3) W przypadku skorzystania z prawa opcji Zamawiający powiadomi Wykonawcę na piśmie lub za pomocą poczty e-mail o asortymencie i zamawianych ilościach w terminie nie później niż 10 dni od daty powiadomienia o zamówieniu opcjonalnym jednak nie później niż do dnia 28 listopada 2025 r. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia towaru zamówionego w opcji w formie jednorazowej dostawy
Los: LOT-0002
Titel: 2-ZADANIE NR 2-ubiory sportowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń , ubiorów sportowych , obuwia sportowego oraz sprzętu SERE dla 31 WOG Zgierz i pododdziałów pozostających na jego zaopatrzeniu w 2025 r. 2.Zamówienie zostało podzielone na 6 zadań . Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub wszystkie zadania , z tym, że na każde zadanie można złożyć tylko jedną ofertę: Zadanie 2 – ubiory sportowe 3.W trakcie badania i oceny ofert Zamawiający będzie rozpatrywał każde zadanie oddzielnie. 4. Przedmiot zamówienia, rozmiary i ilości określone zostały w załączniku nr 1 B do SWZ / załączniku nr 1 do umowy ( formularz cenowy i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ).
Interne Kennung: 2-ZADANIE NR 2-ubiory sportowe
Los: LOT-0003
Titel: 3-ZADANIE NR 3-obuwie sportowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń , ubiorów sportowych , obuwia sportowego oraz sprzętu SERE dla 31 WOG Zgierz i pododdziałów pozostających na jego zaopatrzeniu w 2025 r. 2.Zamówienie zostało podzielone na 6 zadań . Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub wszystkie zadania , z tym, że na każde zadanie można złożyć tylko jedną ofertę: Zadanie 3 – obuwie sportowe 3.W trakcie badania i oceny ofert Zamawiający będzie rozpatrywał każde zadanie oddzielnie. 4. Przedmiot zamówienia, rozmiary i ilości określone zostały w załączniku nr 1C do SWZ / załączniku nr 1 do umowy ( formularz cenowy i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ).
Interne Kennung: 3-ZADANIE NR 3-obuwie sportowe
Los: LOT-0004
Titel: 4-ZADANIE NR 4-sprzęt SERE
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń , ubiorów sportowych , obuwia sportowego oraz sprzętu SERE dla 31 WOG Zgierz i pododdziałów pozostających na jego zaopatrzeniu w 2025 r. 2.Zamówienie zostało podzielone na 6 zadań . Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub wszystkie zadania , z tym, że na każde zadanie można złożyć tylko jedną ofertę: Zadanie 4 – sprzęt SERE 3.W trakcie badania i oceny ofert Zamawiający będzie rozpatrywał każde zadanie oddzielnie. 4. Przedmiot zamówienia, rozmiary i ilości określone zostały w załączniku nr 1 D do SWZ / załączniku nr 1 do umowy ( formularz cenowy i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ).
Interne Kennung: 4-ZADANIE NR 4-sprzęt SERE
Los: LOT-0005
Titel: 5-ZADANIE NR 5-sprzęt wspinaczkowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń , ubiorów sportowych , obuwia sportowego oraz sprzętu SERE dla 31 WOG Zgierz i pododdziałów pozostających na jego zaopatrzeniu w 2025 r. 2.Zamówienie zostało podzielone na 6 zadań . Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub wszystkie zadania , z tym, że na każde zadanie można złożyć tylko jedną ofertę: Zadanie 5 – sprzęt wspinaczkowy 3.W trakcie badania i oceny ofert Zamawiający będzie rozpatrywał każde zadanie oddzielnie. 4. Przedmiot zamówienia, rozmiary i ilości określone zostały w załączniku nr 1 E do SWZ / załączniku nr 1 do umowy ( formularz cenowy i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ).
Interne Kennung: 5-ZADANIE NR 5-sprzęt wspinaczkowy
Los: LOT-0006
Titel: 6-ZADANIE NR 6-sprzęt do siłowni
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń , ubiorów sportowych , obuwia sportowego oraz sprzętu SERE dla 31 WOG Zgierz i pododdziałów pozostających na jego zaopatrzeniu w 2025 r. 2.Zamówienie zostało podzielone na 6 zadań . Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub wszystkie zadania , z tym, że na każde zadanie można złożyć tylko jedną ofertę: Zadanie nr 6 – sprzęt do siłowni 3.W trakcie badania i oceny ofert Zamawiający będzie rozpatrywał każde zadanie oddzielnie. 4. Przedmiot zamówienia, rozmiary i ilości określone zostały w załączniku nr 1 F do SWZ / załączniku nr 1 do umowy ( formularz cenowy i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ).
Interne Kennung: 6-ZADANIE NR 6-sprzęt do siłowni