737229-2023 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Dienstleistungen im Bereich Seismik – Seismisch Onderzoek Lelystad
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Seismisch Onderzoek Lelystad
Beschreibung: HVC heeft het voornemen om seismisch onderzoek te laten uitvoeren als onderdeel van het Project Aardwarmte Lelystad. De ingeschatte opdrachtwaarde voor deze dienst ligt boven de aanbestedingsdrempel (>432.000 euro). Gezien de aard van de dienst en de gewenste toe te passen techniek is er 1 aanbieder geschikt om in Nederland de Opdracht uit te voeren. Om technische reden kiest HVC ervoor om de opdracht onderhands te gunnen en de procedure ‘vrijwillige transparantie vooraf’ te doorlopen
Interne Kennung: BU-DE
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71352100 Dienstleistungen im Bereich Seismik
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 50 000 Meter