2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer en de optimalisatie van de IT-werkomgeving
Beschreibung: De aanbestedende dienst is op zoek naar een professionele en toekomstbestendige IT-partner die het beheer en de optimalisatie van zijn digitale IT-werkomgeving op zich neemt. Met deze aanbesteding wil de organisatie een opdrachtnemer selecteren die niet alleen over aantoonbare expertise beschikt op het gebied van Microsoft Azure, maar ook in staat is om proactief mee te denken en samen met de eigen interne IT-afdeling te werken aan een stabiele en flexibele IT-omgeving die meebeweegt met technologische en maatschappelijke ontwikkelingen. De geraamde omvang van de opdracht bedraagt naar verwachting tussen de €150.000,- (exclusief btw) en €160.000,- (exclusief btw) per jaar. In deze raming zijn eventuele projecten buiten beschouwing gelaten.
Interne Kennung: 27721
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Meerwerk (projectmatige ondersteuning) Binnen de scope van de overeenkomst bestaat de mogelijkheid om eventuele projectmatige uitvragen < €60.000,- per opdracht excl. BTW (met een maximum van €120.000,- excl. BTW) per jaar uit te laten voeren door de opdrachtnemer. Deze eventuele projecten zijn niet meegenomen in het prijzenblad. Verdere eisen omtrent meerwerk zijn opgenomen in het programma van eisen.