See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych odbieranych przez Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Szczawnicy w okresie od dnia 01 stycznia 2024 r. do dnia 31 grudnia 2024 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przyjęcie i zagospodarowanie odpadów pochodzących z realizacji usług świadczonych przez Zamawiającego w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości obsługiwanych przez Zamawiającego na instalację mechaniczno – biologicznego przetwarzania odpadów, zgodnie z wymaganiami określonymi w ustawie z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (t.j.: Dz.U. z 2023r., poz. 1587). Zamówienie obejmuje zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, a także zagospodarowanie innych odpadów segregowanych (plastik i pet), w tym odpadów wielkogabarytowych, bioodpadów, popiołu oraz zmieszanych odpadów budowlanych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zagospodarowanie odpadów segregowanych tworzyw sztucznych typu plastik
Beschreibung: Wykonawca będzie zagospodarowywał odpady segregowane ( plastik), transportowane przez MZGK, bezpośrednio ze śmieciarek MZGK o ładowności 15 – 21 m3. Zamawiający będzie dokonywał rozładunku śmieciarki w miejscu wskazanym przez Wykonawcę, ale znajdującym się w odległości nie większej niż 50 km od siedziby Zamawiającego, stosownie do potrzeb Zamawiającego w godzinach pracy Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza również odbiór odpadów własnym transportem Wykonawcy (w przypadku, gdy miejsce rozładunku znajdować się będzie w odległości powyżej 50 km od siedziby Zamawiającego) – w takim przypadku odbiór odpadów odbywać się będzie zgodnie z harmonogramem, codziennie w tygodniu zbiórki odpadów segregowanych.
Interne Kennung: Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Los: LOT-0002
Titel: Zagospodarowanie odpadów segregowanych tworzyw sztucznych typu pet
Beschreibung: Wykonawca będzie zagospodarowywał odpady segregowane ( pet), transportowane przez MZGK, bezpośrednio ze śmieciarek MZGK o ładowności 15 – 21 m3. Zamawiający będzie dokonywał rozładunku śmieciarki w miejscu wskazanym przez Wykonawcę, ale znajdującym się w odległości nie większej niż 50 km od siedziby Zamawiającego, stosownie do potrzeb Zamawiającego w godzinach pracy Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza również odbiór odpadów własnym transportem Wykonawcy (w przypadku, gdy miejsce rozładunku znajdować się będzie w odległości powyżej 50 km od siedziby Zamawiającego) – w takim przypadku odbiór odpadów odbywać się będzie zgodnie z harmonogramem, codziennie w tygodniu zbiórki odpadów segregowanych.
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: zagospodarowanie zmieszanych odpadów komunalnych,
Beschreibung: Wykonawca będzie zagospodarowywał odpady niesegregowane (zmieszane) z kontenerów dostarczonych przez Wykonawcę wedle potrzeb Zamawiającego (orientacyjne częstotliwości od 1 do 2 razy w tygodniu na zgłoszenie telefoniczne, bądź mailowe Zamawiającego) w godzinach pracy Zamawiającego. Dodatkowo Wykonawca będzie zagospodarowywał odpady niesegregowane (zmieszane), transportowane przez MZGK, bezpośrednio ze śmieciarek MZGK o ładowności 15 – 21 m3. Zamawiający będzie dokonywał rozładunku śmieciarki w miejscu wskazanym przez Wykonawcę, ale znajdują-cym się w odległości nie większej niż 50 km od siedziby Zamawiającego, stosownie do potrzeb Zamawiającego w godzinach pracy Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza również odbiór odpadów własnym transportem Wykonawcy (w przypadku, gdy miejsce rozładunku znajdować się będzie w odległości powyżej 50km od siedziby Zamawiającego) – w takim przypadku odbiór odpadów odbywać się będzie zgodnie z harmonogramem, codziennie w tygodniu zbiórki odpadów niesegregowanych i w piątki w tygodniu zbiórki odpadów segregowanych. W okresie wzmożonego ruchu turystycznego (czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień) odbiór odpadów niesegregowanych odbywać się będzie dodatkowo we wtorek w tygodniu zbiórki odpadów segregowanych.
Interne Kennung: Część III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Los: LOT-0004
Titel: Zagospodarowanie odpadów bioodpadów
Beschreibung: Wykonawca będzie zagospodarowywał odpady ulegające biodegradacji, transportowane przez MZGK, bezpośrednio ze śmieciarek MZGK. Zamawiający będzie dokonywał rozładunku śmieciarki w miejscu wskazanym przez Wykonawcę, ale znajdującym się w odległości nie większej niż 50 km od siedziby Zamawiającego, stosownie do potrzeb Zamawiającego w godzinach pracy Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza również odbiór bioodpadów z kontenerów dostarczonych przez Wykonawcę, transportem Wykonawcy, wedle potrzeb Zamawiającego (orientacyjne częstotliwości 2 razy w miesiącu zgodnie z harmonogramem) w godzinach pracy Zamawiającego.
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Zagospodarowanie zmieszanych odpadów budowlanych
Beschreibung: Wykonawca będzie zagospodarowywałzmieszane odpady budowlane, transportowane przez MZGK, bezpośrednio ze śmieciarek MZGK o ładowności 15 – 21 m3. Zamawiający będzie dokonywał rozładunku śmieciarki w miejscu wskazanym przez Wykonawcę, ale znajdującym się w odległości nie większej niż 50 km od siedziby Zamawiającego, stosownie do potrzeb Zamawiającego w godzinach pracy Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza również odbiór odpadów własnym transportem Wykonawcy, (orientacyjna częstotliwość 1 raz w miesiącu) który odbywał się będzie na zgłoszenie telefoniczne, bądź mailowe Zamawiającego w godzinach pracy Zamawiającego
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: zagospodarowanie popiołu
Beschreibung: Wykonawca będzie zagospodarowywał popiół z kontenerów dostarczonych przez Wykonawcę wedle potrzeb Zamawiającego (orientacyjne częstotliwości 1 raz w miesiącu, dotyczy miesięcy styczeń –kwiecień oraz październik –grudzień)
Interne Kennung: Część VI
Los: LOT-0007
Titel: Wielkogabarytowe
Beschreibung: Wykonawca będzie zagospodarowywał odpady wielkogabarytowe transportowane przez MZGK, bezpośrednio ze śmieciarek MZGK o ładowności 15 – 21 m3. Zamawiający będzie dokonywał rozładunku śmieciarki w miejscu wskazanym przez Wykonawcę, ale znajdującym się w odległości nie większej niż 50 km od siedziby Zamawiającego, stosownie do potrzeb Zamawiającego w godzinach pracy Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza również odbiór odpadów własnym transportem Wykonawcy, (orientacyjna częstotliwość 1 raz w miesiącu) który odbywał się będzie na zgłoszenie telefoniczne, bądź mailowe Zamawiającego w godzinach pracy Zamawiającego
Interne Kennung: Część VII