737408-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architekturbüros – Projektové a inženýrské služby pro objekty ve správě nebo pronájmu Státního zemědělského intervenčního fondu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektové a inženýrské služby pro objekty ve správě nebo pronájmu Státního zemědělského intervenčního fondu
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je projektová a inženýrská činnost pro objekty ve správě nebo v nájmu Státního zemědělského intervenčního fondu. Vybraný dodavatel bude provádět pro zadavatele služby spočívající v projektových úkonech, které zahrnují zpracování projektových dokumentací v jednotlivých výkonových fázích v souladu s platnými právními předpisy a platnými ČSN.
Vorherige Bekanntmachung: 560470-2023
Interne Kennung: 1/13/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001