2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy energii elektrycznej dla Śląskiego Ogrodu Zoologicznego od 01.01.2026 do 31.12.2026 r
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej przez ŚOZ o łącznym szacunkowym wolumenie podstawowym 2000 MWh (+/- 15%) w okresie od 01.01.2025 roku do dnia 31.12.2025 roku, dalej zwanej też sprzedażą energii elektrycznej oraz jej zakup/rozliczenie z mikroinstalacji o mocy 45,18 kWp, gdzie dla PPE 590322400501509760 ŚOZ ma status prosumenta. 2. Planowany łączny wolumen podstawowy dla punktów poboru 2000 MWh
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZP-340-8/25