See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje sprzedaż oraz usługę dystrybucji energii elektrycznej do 2 punktów poboru energii elektrycznej (w skrócie „PPE”) przy ul. Pyskowickiej 4751: •poziom napięcia 20 kV, •moc umowna 850 kW, •taryfa B23, •numer punktu poboru: 590322400301128512;590322400800898039. Szacowane zapotrzebowanie na energię w okresie obowiązywania umowy wynosi łącznie: 1700 MWh.
Interne Kennung: WSP-DZP-2100-45/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität, 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001