See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków dla Chemioterapii i programów lekowych – postępowanie uzupełniające
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków stosowanych dla chemioterapii i programów lekowych zwanych dalej „produktami” do Magazynu Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. 2.Nazwy międzynarodowe, dawki oraz ilości przedmiotu zamówienia określają formularze asortymentowo – cenowe nr 1.1- 1.6 stanowiące załączniki do formularza ofertowego.
Interne Kennung: Szp-241/FZ–088/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nd
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego o wartości zamówienia przekraczającej progi unijne, na podstawie art. 132 ustawy Pzp. 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków stosowanych dla chemioterapii i programów lekowych zwanych dalej „produktami” do Magazynu Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. 2.Nazwy międzynarodowe, dawki oraz ilości przedmiotu zamówienia określają formularze asortymentowo – cenowe nr 1.1- 1.6 stanowiące załączniki do formularza ofertowego.
Interne Kennung: 1 Pakiet Szp-241/FZ-088/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z Paragrafem 15 Projektu umowy - Załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: 2 Pakiet Szp-241/FZ-088/2025
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: 3 Pakiet Szp-241/FZ-088/2025
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: 4 Pakiet Szp-241/FZ-088/2025
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: 5 Pakiet Szp-241/FZ-088/2025
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Interne Kennung: 6 Pakiet Szp-241/FZ-088/2025