See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhouden van groenzones - Percelen 1 t.e.m. 3
Beschreibung: De dienstverlening heeft tot doel de uitvoering van onderhoudswerkzaamheden aan het openbaar groen op het grondgebied van de Stad Oostende en zulks overeenkomstig de voorschriften van het standaardbestek 250 –versie 5.0 - Hoofdstuk 21 – Groenaanleg, groenbeheer en natuurtechniek. De diensten omvatten: Perceel 1 (Maaien van gazons) • Maaien van de gazons, bloembollen, grasdallen • Plaatselijk bosmaaien • Maaien van extensie graslanden en sinusbeheer Perceel 2 (Scheren van hagen en beplantingsmassieven) • Scheren van hagen en beplantingsmassieven • Wieden van onkruid aan haagvoeten en voeten van beplantingsmassieven Perceel 3 (Onderhoud van begraafplaatsen) • Maaien van de gazons, bloembollen, grasdallen • Plaatselijk bosmaaien • Scheren van de hagen en de beplantingsmassieven • Wieden van onkruid aan haagvoeten en voeten van beplantingsmassieven • Maaien van extensieve graslanden • Onkruidbeheer in groenzones tussen beplantingen Om de opdrachtdocumenten te kunnen downloaden wordt u gevraagd een e-mailadres op te geven. Op dit e-mailadres zal alle eventuele communicatie gevoerd worden tijdens de plaatsingsprocedure, zoals daar zijn de eventuele vragen en antwoorden, ontbrekende pagina's of documenten,... Het is in uw belang dat u de opdrachtdocumenten via de link vermeld in het publicatiebericht downloadt en een geldig e-mailadres opgeeft.
Interne Kennung: PPP03T-8385/5810/6100.D.030
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Maaien van gazons
Beschreibung: Maaien van gazons
Interne Kennung: 6100.D.030_1
Los: LOT-0002
Titel: Scheren van hagen en beplantingsmassieven
Beschreibung: Scheren van hagen en beplantingsmassieven
Interne Kennung: 6100.D.030_2
Los: LOT-0003
Titel: Onderhouden van begraafplaatsen
Beschreibung: Onderhouden van begraafplaatsen
Interne Kennung: 6100.D.030_3