2. Verfahren
Verfahren
Titel: Český Brod, ul. Tuchorazská (vodovod, kanalizace, komunikace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výměna, výstavba a rekonstrukce inženýrských sítí a rekonstrukce chodníku a silnice. • Stávající vodovodní řad bude nahrazen novým, jehož trasa bude z technických důvodů vedena v nové trase. Stávající vodovod bude vyřazen z provozu a bude provedeno přepojení vodovodních přípojek, případně jejich výměna, v rozsahu „veřejné části“ přípojky. • Stávající řad jednotné kanalizace, bude upraven a to způsobem vybudování nového řadu splaškové kanalizace a přebudování stávajícího řadu jednotné kanalizace na dešťovou včetně vybudování či rekonstrukce veřejných částí přípojek, uličních vpustí a revizních šachet. • Dojde k výstavbě nového chodníku v místě stávajícího asfaltového chodníku včetně instalace prvků bezbariérového užívání a doplnění ploch pro dopravu v klidu na východní straně ulice Tuchorazské v Českém Brodě, podél silnice III/1132, v úseku od křížení silnice III/1132 ulice Tuchorazské s ulicí Na Kutilce směrem na Tuchoraz po křížení s ulicí K Dolánkám za mostem přes vodní tok Šembera v Českém Brodě. • Součástí prací je obnova celé komunikace III/1132.
Interne Kennung: VZ 2025/01
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege
5. Los
Los: LOT-0001