2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koffie en warme dranken
Beschreibung: Gemeente Noordwijk wenst één leverancier te contracteren voor de lease van de koffie- en warme dranken automaten en de levering van alle ingrediënten en reinigingsmiddelen voor dagelijks onderhoud. Daarnaast wil de gemeente een overzichtelijke, eenvoudige bestelsite. Het betreft de levering van 11 automaten op drie verschillende locaties.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gemeente Noordwijk wenst één leverancier te contracteren voor de lease van de koffie- en warme dranken automaten en de levering van alle ingrediënten en reinigingsmiddelen voor dagelijks onderhoud. Daarnaast wil de gemeente een overzichtelijke, eenvoudige bestelsite.
Interne Kennung: 1