2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw Elde College Sint-Michielsgestel
Beschreibung: Het Elde College (hierna:"De Aanbesteden Dienst") is voornemens een volledig ontwerp (tot en met uitvoeringsgereed ontwerp/bestek) te laten opstellen door de architect. De Opdracht omvat de architectonische, bouwkundige en constructieve ontwerp- en advieswerkzaamheden ten behoeve van de nieuwbouw en het bijbehorende terrein. circa 3.000 m2 bvo
Interne Kennung: ICS_2230216
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71327000 Dienstleistungen in der Tragwerksplanung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Architectonische, bouwkundige en constructieve ontwerp- en advieswerkzaamheden ten behoeve van de nieuwbouw en het bijbehorende terrein.
Beschreibung: Zie leidraad
Interne Kennung: 1