2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS – odvoz kontaminovaného materiálu
Beschreibung: Předmětem zakázky je zavedení dynamického nákupního systému (DNS). DNS je ve své podstatě tržiště pro určitý okruh potřeb zadavatele, které je stále přístupné novým dodavatelům, kteří pro vstup na toto tržiště musí prokázat svou způsobilost – kvalifikaci. DNS je plně elektronickým (tj. provozovaným výhradně prostřednictvím elektronického nástroje), otevřeným systémem pro zadávání veřejných zakázek. Cílem zavedení DNS je disponovat okruhem Dodavatelů, kteří budou schopni v reakci na aktuální potřeby Zadavatele plnit předmět dílčích veřejných zakázek v zavedeném DNS. Dílčími veřejnými zakázkami zadávanými v zavedeném DNS budou Zadavatelem flexibilním a administrativně méně náročným procesem zajišťovány odvozy kontaminovaného materiálu a jeho uložení v souladu s právními předpisy. Zavedení DNS nikterak nezavazuje Zadavatele k jeho využívání. DNS není rozdělen do kategorií dle § 138 odst. 1 ZZVZ. Zadávání dílčích veřejných zakázek v DNS se řídí zejména ustanoveními §141 ZZVZ. PŘEDMĚT DÍLČÍCH VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK ZADÁVANÝCH V ZAVEDENÉM DNS Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS budou jednotlivé odvozy kontaminované zeminy a dalšího kontaminovaného materiálu např. asfaltových směsí (dále společně jen „kontaminovaný materiál“) a uložení kontaminovaného materiálu coby nebezpečného odpadu v souladu s právními předpisy. Zadavatel upozorňuje na potřebu variability vozového parku s ohledem na charakter příslušných komunikací v zastavěném území hl. m. Prahy. Zadavatel předpokládá uzavírání dílčích smluv s následujícími základními požadavky: • Dodavatel bude povinen v rámci jedné dílčí zakázky odvést za jeden den min. 350t kontaminovaného materiálu. • Dodavatel nebo jeho poddodavatel bude disponovat potřebným povolením provozu zařízení pro nakládání s odpady podle zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o odpadech“), nebo potřebným integrovaným povolením podle zákona č. 76/2002 Sb., o integrované prevenci a omezování znečištění, o integrovaném registru znečišťování a o změně některých zákonů (zákon o integrované prevenci), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon č. 76/2002 Sb.“) • Dodavatel nebo jeho poddodavatel bude oprávněn zajistit přepravu kontaminované zeminy. Podrobně bude předmět plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS, včetně technických, obchodních a platebních podmínek a parametrů vymezen vždy v rámci jednotlivých Výzev k podání nabídek v souladu s § 141 ZZVZ.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: užší řízení pro zavedení dynamického nákupního systému
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90522100 Abtragen von verseuchtem Boden
5. Los
Los: LOT-0001