737610-2025 - Wettbewerb
Polen – Verwaltung von Müllhalden – Sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadu preRDF o kodzie 19 12 12
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadu preRDF o kodzie 19 12 12
Beschreibung: 1 Zawarcie Umowy ramowej obejmującej Sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 o poniższych parametrach: a) frakcja powyżej 340 mm, b) wartość opałowa do do 14.000 kJ /kg c) masa odpadu 2 000 Mg. 1. Szacunkowa ilość odpadu o kodzie 19 12 12, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy nie przekroczy 2 000 Mg, ale nie będzie niższa niż 1 500 Mg. 2. Rzeczywista ilość przekazanego do zagospodarowania odpadu wg zapotrzebowania Zamawiającego. 3. Wykonawca nie może dochodzić żadnych roszczeń z tytułu zmniejszenia ilości odebranych odpadów. 4. Sposób zagospodarowania odpadu o kodzie 19 12 12 musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa oraz procesami odzysku i/lub unieszkodliwiania wyszczególnionymi w załączniku nr 1 lub 2 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (Dz. U. z 2021r., poz. 779, ze zm.). 5. Odpady będą przygotowane przez Zamawiającego do odbioru luzem lub zbelowany po wcześniejszym uzgodnieniu z Wykonawcą. 6. Odpady zostaną zagospodarowane na instalacji Wykonawcy, na którą Wykonawca posiada decyzję zezwalającą na przedmiotowym terenie prowadzić działalność w zakresie przetwarzania odpadów o kodzie 19 12 12 (decyzja ta będzie stanowiła załącznik do umowy) lub z którą Wykonawca posiada podpisaną umowę na zagospodarowanie odpadów o takim kodzie. Zgodnie z SWZ
Interne Kennung: PreRDF/11/2025 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art 138 ust 4
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadu PreRDF o kodzie 191212
Interne Kennung: PreRDF/11/2025
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen