737621-2023 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Świadczenie usług w zakresie sprzątania i utrzymania czystości
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie sprzątania i utrzymania czystości
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie sprzątania i utrzymania czystości w pomieszczeniach budynków Narodowego Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie: 1) pomieszczenia budynku przy Pl. Szczepańskim 1/ ul. Jagiellońskiej 1-3 wraz z otoczeniem; 2) pomieszczenia budynku przy ul. Jagiellońskiej 5 wraz z otoczeniem; 3) pomieszczenia budynków przy ul. Starowiślnej 19-21 wraz z otoczeniem; 4) pomieszczenia hali Ujastek 7 wraz z otoczeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku A do SWZ.
Interne Kennung: ZP.282-15/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001