737634-2023 - Wettbewerb
Polen – Verdichtungsgeräte – Zakup wraz z dostawą kompaktora do zagęszczania odpadów z łyżką do ładowania.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą kompaktora do zagęszczania odpadów z łyżką do ładowania.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą kompaktora do zagęszczania odpadów z łyżką do ładowania. 2. Miejsce dostawy: Regionalna Instalacja do Przetwarzania Odpadów Komunalnych, ul. Bagienna 77, 88-100 Inowrocław. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje maszynę używaną, tj. wyprodukowaną nie wcześniej niż w 2003 roku, pełnowartościową, będącą przedmiotem całkowitej odbudowy przeprowadzonej nie wcześniej niż w 2023 roku, bez przebiegu (0 MTH) lub z minimalnym przebiegiem, wynikającym wyłącznie z faktu całkowitej odbudowy, przechowywania lub testów bezpieczeństwa i prawidłowości całkowitej odbudowy. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ, w którym określone zostały minimalne wymagania techniczne, parametry i wyposażenie kompaktora, które muszą być w całości spełnione.
Interne Kennung: DMP.15/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43315000 Verdichtungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001