2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Grodziec
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: a) odbiór i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwianie), odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i zbieranych selektywnie z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Grodziec; b) odbiór i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwianie), odpadów komunalnych selektywnie zebranych (od właścicieli nieruchomości zamieszkałych) z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, zlokalizowanego w Grodźcu ul. Zwierzyniecka 7a;
Interne Kennung: IP.271.1.9.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 6c ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, gminy są obowiązane do zorganizowania odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy. W związku z terminem ogłoszeniem zamówienia w m-cu grudniu, zasadne jest skrócenie terminu składania ofert do 15 dni, w celu spełnienia ww. ustawowego obowiązku i ciągłości świadczenia usług polegających na odbieraniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001