See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg Powiatu Tarnogórskiego w sezonie 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu jezdni, dróg dla pieszych, dróg dla pieszych i rowerów i dróg dla rowerów na drogach powiatowych z podziałem na Gminy: 1) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Ożarowice –część 1 2) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Świerklaniec – część 2 3) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Zbrosławice – część 3 4) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Tworóg– część 4 5) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Krupski Młyn – część 5 6) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Kalety– część 6 7) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Miasteczko Śląskie – część 7 8) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Tarnowskie Góry – część 8 9) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie gminy Radzionków – część 9
Interne Kennung: DZP.11.11.07.2025 część 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: część7 Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Miasteczko Śląskie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu jezdni, dróg dla pieszych i dróg dla pieszych i rowerów na drogach powiatowych Gminy Miasteczko Śląskie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość jednokrotnego wznowienia usługi, określonego w art. 31 ust 2 ustawy PZP, które polegać będzie na powierzeniu Wykonawcy do dalszej realizacji Przedmiotu Umowy na sezon zimowy 2026/2027 tj. od 22 października 2026r. do 15 kwietnia 2027 lub do wyczerpania środków określonych § 6 ust. 1 niniejszej umowy , pod warunkiem należytego wykonania usług potwierdzonego protokołami odbioru. 2. Skorzystanie ze wznowienia zamówienia stanowi uprawnienie Zamawiającego i uzależnione będzie od jego potrzeb. Strony zgodnie oświadczają, że wznowienie zamówienia nie rodzi po stronie Zamawiającego obowiązku z jego skorzystania, natomiast po stronie Wykonawcy nie stanowi podstawy do wystąpienia do Zamawiającego z roszczeniem o wznowienie zamówienia. 3. Warunkiem wznowienia zamówienia jest doręczenie Wykonawcy pisemnego oświadczenia woli Zamawiającego w przedmiocie skorzystania ze wznowienia zamówienia. 4. Skorzystanie ze wznowienia zamówienia nastąpi w terminie trwania niniejszej Umowy poprzez złożenie oświadczenia, o którym mowa w ust. 7 powyżej. 5. Wykonawca ma obowiązek realizować wznowienie zamówienia na warunkach określonych w Umowie. 6. Do praw i obowiązków Wykonawcy oraz Zamawiającego w ramach wykonania wznowienia zamówienia mają w całości zastosowanie wszystkie postanowienia niniejszej Umowy. 7. Wznowienie zamówienia nie stanowi zmiany warunków Umowy i nie wymaga zawarcia aneksu do Umowy.