2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsluha vykládky paliva na EPR II
Beschreibung: Zajištění obsluhy vykládky paliva, která bude provádět veškeré práce spojené s vykládkou paliva (uhlí) z železničních vozů Falls, Fals a Fals-x na elektrárně Prunéřov II.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63711000 Hilfstätigkeiten für den Eisenbahnverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63110000 Frachtumschlag und -lagerung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/25/V00021132
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo, aniž by tím vyvolal jakoukoliv odpovědnost vůči kterémukoli Dodavateli/Účastníkovi: (a) v souladu s § 170 ZZVZ kdykoliv Jednací řízení s uveřejněním zrušit, nejpozději však do uzavření Rámcové dohody Zadavatel si vyhrazuje právo na změnu závazku dle § 100 odst. 1 a § 222 odst. 2 ZZVZ, která spočívá v následujícím: V případě, že provozovatel elektrárny Prunéřov II. (společnost ČEZ, a. s.) rozhodne o prodloužení provozu EPR II., je Zadavatel oprávněn prodloužit platnosti Rámcové dohody o další 2 roky, vždy jen po jednom roce, a to bez nutnosti tento krok Zhotoviteli zdůvodňovat.