See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking voor het uitvoeren van analyses in het kader van de delegatie aan de Gewesten van de fytosanitaire controles op aardappelpootgoed voor rekening van het Federaal Agentschap voor de Veiligheid van de Voedselketen
Beschreibung: Onderhavige opdracht heeft betrekking op de delegatie aan de gewesten van de fytosanitaire controles op aardappelpootgoed voor rekening van het FAVV
Interne Kennung: FAVV-ANALYSES GEWESTEN-2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Pour ce marché, les réglementations nationales de la procédure suivante seront appliquées : procédure négociée sans publication préalable
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75131000 Dienstleistungen für die öffentliche Verwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FAVV-ANALYSES GEWESTEN-2025 - 1
Interne Kennung: 1