737828-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Gniezno i obiektów będących własnością Gminy Gniezno w okresie do 31 grudnia 2026 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Gniezno i obiektów będących własnością Gminy Gniezno w okresie do 31 grudnia 2026 r.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz z terenów nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe, a także inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe z terenu Gminy Gniezno w sektorze A i w sektorze B oraz innych budynków użyteczności publicznej w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. Ponadto udostępnienie pojemników na odpady komunalne zmieszane, pojemników na bioodpady i worków na odpady zbierane selektywnie (metale i tworzywa sztuczne, papier, szkło), a także dbałość o należyty stan sanitarny, porządkowy i techniczny pojemników i gniazd oraz wyposażenie i obsługa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) należy do Wykonawcy
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w sektorze A
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz z terenów nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, a także inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe położone na terenie Gminy Gniezno w sektorze A. Obszar i przebieg granic sektora A określa Uchwała nr XXXVIII/284/2021 Rady Gminy Gniezno z dnia 24 czerwca 2021 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak opcji i wznowień
LosLOT-0002
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w sektorze B
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz z terenów nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, a także inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe położone na terenie Gminy Gniezno w sektorze B. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
LosLOT-0003
TitelWyposażenie i obsługa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie i obsługa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych dla mieszkańców Gminy Gniezno Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
LosLOT-0004
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenów użyteczności publicznej.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z innych obiektów (nieruchomości niezamieszkałych) takich jak: szkoły, przedszkola, żłobek, budynek Urzędu Gminy, świetlice wiejskie, remizy OSP, „dzikie plaże” w okresie letnim, przystanki autobusowe i place zabaw. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.