2. Verfahren
Verfahren
Titel: OGŁOSZENIE O ZAMIARZE BEZPOŚREDNIEGO ZAWARCIA UMOWY
Beschreibung: Wykonywanie publicznego transportu zbiorowego drogowego na linii komunikacyjnej: R9
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)