See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługi cateringowe na całodobowe żywienie pacjentów Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi cateringowe na całodobowe żywienie pacjentów Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. (przygotowanie; dostawa i dystrybucja). Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje: • 74000 osobodni w okresie od 01.09.2024r. do 31.08.2026r. oraz • 38000 dodatków żywieniowych „dobry posiłek dla szpitali” w okresie od 01.09.2024r. do 31.08.2026r. dla Oddziału Wewnętrznego, Oddziału Chirurgicznego z pododdziałem Ortopedycznym, Oddziału Pediatrycznego, Oddziału Geriatrycznego. Przedmiot zamówienia zwany jest dalej „Przedmiotem Zamówienia” lub „Usługą”. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji został określony w załączniku nr 2 do SWZ oraz w projekcie umowy stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: NLO-3822-01/PN/24
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 15894220 Krankenhausmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi cateringowe na całodobowe żywienie pacjentów Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.
Interne Kennung: NLO-3822-04/PN/24/01