737924-2025 - Wettbewerb
Polen – Erdgas – KOMPLEKSOWY ZAKUP PALIWA GAZOWEGO DO OBIEKTÓW JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH POWIATU CIESZYŃSKIEGO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKOMPLEKSOWY ZAKUP PALIWA GAZOWEGO DO OBIEKTÓW JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH POWIATU CIESZYŃSKIEGO
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa paliwa gazowego do Zamawiających i ich jednostek organizacyjnych o łącznym szacunkowym wolumenie 5 064 840 kWh (+/- 15%) w okresie dostaw, tj. od dnia 01.01.2026 roku do dnia 31.12.2026 roku
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60300000 Transport in Rohrfernleitungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający w ramach przedmiotowego postępowania może skorzystać z prawa opcji polegającego na zwiększeniu zamawianego wolumenu paliwa gazowego o maksymalnie 15%. Szczegóły dotyczące zasad skorzystania z prawa opcji zawarto w projektowanych postanowieniach umowy