737929-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Medizinische Gase – Marktconsultatie: Medische bulkgassen
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung als Aufruf zum Wettbewerb – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie: Medische bulkgassen
Beschreibung: Deze marktconsultatie richt zich op de levering van Medische Bulkgassen. De opdracht beoogd het inrichten van een duurzame centrale gassendepots, de levering van de gassen, het onderhoud van de installaties en de monitoring van het verbruik en opdracht tot vullen van de bulktanks via automatische telemetriemeldingen. Met het aflopen van de huidige overeenkomst, de prijsontwikkelingen, en de fusie van de twee ziekenhuizen die nu tot het Amsterdam UMC behoren is er aanleiding om deze leveringen opnieuw in de markt uit te zetten. Om dit effectief te doen willen wij via deze marktconsultatie onderzoeken op welke wijze de markt ons hier het beste op kan bedienen.
Interne Kennung: Marktconsultatie Medische Bulkgassen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0000