2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování úklidových služeb v budovách Masarykovy základní školy v Újezdu nad Lesy
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytování služeb spočívajících: a) v pravidelných úklidových níže uvedených prostor v budovách Masarykovy základní školy, IČO: 47608579 v Újezdu nad Lesy (dále společně jen „Budovy“) a to: - učebny, kanceláře, šatny pro žáky; - chodby, schodiště, výtah; - jídelny; - sociální zařízení (toalety, sprchy, úklidové komory); - divadelní sál, přičemž některé z úklidových prací budou prováděný denně, týdně, měsíčně nebo pouze několikrát ročně; b)v mimořádných úklidových pracích na objednávku v jednotlivých Budovách v předpokládaném rozsahu 1.000 hodin za celou dobu plnění veřejné zakázky (36 měsíců).
Interne Kennung: Poskytování úklidových služeb v budovách Masarykovy základní školy v Újezdu nad Lesy
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90919300 Reinigung von Schulen, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001