See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy sukcesywne produktów leczniczych szpitalnych programach lekowych oraz chemioterapii na okres 24 miesięcy z prawem opcji na 12 miesięcy (łącznie 36 miesięcy)
Beschreibung: Dostawy sukcesywne produktów leczniczych szpitalnych programach lekowych oraz chemioterapii na okres 24 miesięcy z prawem opcji na 12 miesięcy (łącznie 36 miesięcy) - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 119/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Vutrisiran
Beschreibung: Vutrisiran - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający w trakcie realizacji umowy przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, polegającego na zwiększeniu ilości asortymentu wskazanego w Załączniku nr 1 do umowy o maksymalnie 50% pierwotnie zapotrzebowanych ilości lub poprzez wydłużenie terminu realizacji umowy o maksymalnie 12 miesięcy. 2. Zamawiający przewiduje możliwość do skorzystania z prawa opcji w przypadku zaistnienia jednej z poniższych okoliczności: a) zwiększenie wykorzystania ilościowego asortymentu objętego Załącznikiem nr 1 do umowy przed upływem terminu zakończenia umowy, b) przedłużenie kończącego się terminu obowiązywania umowy przy jednoczesnym niewykorzystaniu asortymentu, c) zwiększenie i przedłużenie przy jednoczesnym wykorzystaniu ilościowym asortymentu wraz z kończącym się terminem obowiązywania umowy. 3. Prawo opcji oznacza, że asortyment objęty prawem opcji zostanie zakupiony w zależności od potrzeb i posiadanych środków przez Zamawiającego zgodnie z następującymi zasadami: a) dostawy na podstawie skorzystania z prawa opcji realizowane będą na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, również w zakresie terminów określonych w §2 I. ust. 1 oraz konsekwencji ich niedotrzymania, b) ceny jednostkowe netto/brutto określa Załącznik nr 1 do niniejszej umowy. 4. Wykonawca będzie zobowiązany dostarczyć przedmiot umowy objęty opcją po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego o realizacji prawa opcji ze wskazaniem zakresu tej opcji. 5. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego zawiadomienia o skorzystaniu z prawa opcji w określonym przez niego zakresie. Zamawiający uprawniony jest do złożenia zawiadomienia o skorzystaniu z prawa opcji wielokrotnie, do wyczerpania wartości wskazanej w §1 ust.3 w okresie obowiązywania umowy. 6. Zawiadomienie, o którym mowa w ust. 5 Zamawiający przekaże Wykonawcy w terminie nie krótszym niż 15 dni przed rozpoczęciem realizacji zakresu objętego prawem opcji. 7. Realizowanie prawa opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego z tego tytułu, w tym o zapłatę odszkodowania. 8. Realizacja prawa opcji nie wymaga zawarcia aneksu do umowy.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Risdiplamum
Beschreibung: Risdiplamum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 2
Beschreibung der Optionen: Jak dla LOT - 0001
Los: LOT-0003
Titel: 3. Omaveloxolonum
Beschreibung: Omaveloxolonum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Ublituximabum
Beschreibung: Ublituximabum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Satralizumabum
Beschreibung: Satralizumabum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Ofatumumabum
Beschreibung: Ofatumumabum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Natalizumabum
Beschreibung: Natalizumabum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Natalizumabum
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Fingolimodum
Beschreibung: Fingolimodum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Rituximabum
Beschreibung: Rituximabum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Cinacalcetum
Beschreibung: Cinacalcetum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Roxadustatum
Beschreibung: Roxadustatum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Paricalcitolum
Beschreibung: Paricalcitolum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: 14. Zanubrutinibum
Beschreibung: Zanubrutinibum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: 15. Eltrombopagum
Beschreibung: Eltrombopagum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: 16. Avatrombopag
Beschreibung: Avatrombopag - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: 17. Romiplostimum
Beschreibung: Romiplostimum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: 18. Dazatynib
Beschreibung: Dazatynib - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: 19. Elotuzumabum
Beschreibung: Elotuzumabum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: 20. Asciminibum
Beschreibung: Asciminibum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: 21. Fedratinibum
Beschreibung: Fedratinibum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: 22. Isatuximabum
Beschreibung: Isatuximabum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: 23. Ixazomibum
Beschreibung: Ixazomibum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: 24. Ponatinibum
Beschreibung: Ponatinibum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: 25. Pomalidomidum
Beschreibung: Pomalidomidum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: 26. Nilotinibum
Beschreibung: Nilotinibum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: 27. Thalidomidum
Beschreibung: Thalidomidum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: 28. Cyclophosphamidum
Beschreibung: Cyclophosphamidum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: 29. Azacitidinum
Beschreibung: Azacitidinum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: 30. Farycymab
Beschreibung: Farycymab - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: 31. Aflibercept - roztwór do wstrzykiwań
Beschreibung: Aflibercept - roztwór do wstrzykiwań - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: 32. Olaparibum
Beschreibung: Olaparibum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: 33. Rucaparibum
Beschreibung: Rucaparibum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: 34. Mavacamtenum
Beschreibung: Mavacamtenum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: 35. Evolocumabum
Beschreibung: Evolocumabum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: 36. Inclisiranum
Beschreibung: Inclisiranum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: 37. Apalutamidum
Beschreibung: Apalutamidum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: 38. Darolutamidum
Beschreibung: Darolutamidum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: 39. Enzalutamidum
Beschreibung: Enzalutamidum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: 40. Acidum zoledronicum
Beschreibung: Acidum zoledronicum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: 41. Anakinrum
Beschreibung: Anakinrum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: 42. Adalimumabum
Beschreibung: Adalimumabum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: 43. Filgotinibum
Beschreibung: Filgotinibum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: 44. Guselkumabum
Beschreibung: Guselkumabum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: 45. Risankizumabum
Beschreibung: Risankizumabum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: 46. Benralizumab
Beschreibung: Benralizumab - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: 47. Nintedanibum
Beschreibung: Nintedanibum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: 48. Omalizumabum
Beschreibung: Omalizumabum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: 49. Bevacizumabum
Beschreibung: Bevacizumabum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: 50. Peginterferonum alfa-2a
Beschreibung: Peginterferonum alfa-2a - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 50