2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT-Hardware
Beschreibung: De Opdracht betreft het leveren van ICT-Hardware voor de locaties van Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Tilburg. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2023/1114RN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Leveren van ICT-Hardware
Beschreibung: De Opdracht betreft het leveren van ICT-Hardware voor de locaties van Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Tilburg.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: tweemaal (2) één optiejaar.