See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury medycznej wraz z modernizacją pomieszczeń
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu: tomografy komputerowe - 2 szt., Gamma Kamera - 1 szt., aparaty USG - 5 szt. Przedmiot zamówienia podzielony jest na pięć zamówień częściowych (pakietów). Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zapewni: dostawę urządzeń obejmującą rozmieszczenie i instalację, adaptację pomieszczeń pracowni w zakresie pakietów 1-3, testowanie i uruchomienie, szkolenie personelu technicznego i medycznego, serwis gwarancyjny.
Interne Kennung: DZPU.2632.53.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33115000 Ausrüstung für Tomografie, 33111620 Gammakameras, 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu: tomograf komputerowy - 1 szt. wraz z pracami instalacyjnymi i adaptacyjnymi pomieszczeń w ramach utworzenia pracowni dla dostarczonego urządzenia, montaż, instalację, testowanie i uruchomienie, szkolenia personelu Zamawiającego, wszystkie opublikowane aktualizacje oraz ulepszenia oprogramowania w całym okresie obowiązywania gwarancji, serwisy oraz przeglądy serwisowe w okresie obowiązywania gwarancji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: DZPU.2632.53.2025-Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33115000 Ausrüstung für Tomografie
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu: tomograf komputerowy - 1 szt. wraz z pracami instalacyjnymi i adaptacyjnymi pomieszczeń w ramach utworzenia pracowni dla dostarczonego urządzenia, montaż, instalację, testowanie i uruchomienie, szkolenia personelu Zamawiającego, wszystkie opublikowane aktualizacje oraz ulepszenia oprogramowania w całym okresie obowiązywania gwarancji, serwisy oraz przeglądy serwisowe w okresie obowiązywania gwarancji, utylizację istniejącego urządzenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: DZPU.2632.53.2025-Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu: gamma kamera - 1 szt. wraz z pracami instalacyjnymi i adaptacyjnymi pomieszczeń w ramach utworzenia pracowni dla dostarczonego urządzenia, montaż, instalację, testowanie i uruchomienie, szkolenia personelu Zamawiającego, wszystkie opublikowane aktualizacje oraz ulepszenia oprogramowania w całym okresie obowiązywania gwarancji, serwisy oraz przeglądy serwisowe w okresie obowiązywania gwarancji, utylizację istniejącego urządzenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: DZPU.2632.53.2025-Pakiet 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111620 Gammakameras
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu: Aparat USG klasy Premium z 2 sondami - 1 szt., Aparat USG klasy Premium z 4 sondami - 1 szt., Aparat USG klasy Premium z 5 sondami - 1 szt., montaż, instalacja, testowanie i uruchomienie, szkolenia personelu Zamawiającego, wszystkie opublikowane aktualizacje oraz ulepszenia oprogramowania w całym okresie obowiązywania gwarancji, serwisy oraz przeglądy serwisowe w okresie obowiązywania gwarancji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: DZPU.2632.53.2025-Pakiet 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu: Aparat USG klasy Premium dla oddziału Ginekologiczno - Położniczego - 2 szt., montaż, instalacja, testowanie i uruchomienie, szkolenia personelu Zamawiającego, wszystkie opublikowane aktualizacje oraz ulepszenia oprogramowania w całym okresie obowiązywania gwarancji, serwisy oraz przeglądy serwisowe w okresie obowiązywania gwarancji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: DZPU.2632.53.2025-Pakiet 5