See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi w zakresie przygotowania i przeprowadzenia szkoleń 2-dniowych na temat: Wypalenie zawodowe i długotrwały stres - skutki i metody przeciwdziałania wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych dla uczestników projektu: „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” z podziałem na 4 zadania.
Beschreibung: Projekt jest dofinansowany z Unii Europejskiej w ramach Działania 4.13 Program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS)
Interne Kennung: ZP.262.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamówienie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług o wartości powyżej 750 000 euro zgodnie z art. 359 pkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92312212 Mit der Erstellung von Ausbildungshandbüchern verbundene Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa w zakresie przygotowania i przeprowadzenia 7 szkoleń 2-dniowych na temat: Wypalenie zawodowe i długotrwały stres - skutki i metody przeciwdziałania wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych.
Beschreibung: Projekt: „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim"
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Usługa w zakresie przygotowania i przeprowadzenia 1 szkolenia 2 - dniowego dla kadry podmiotów reintegracyjnych na temat: Wypalenie zawodowe i długotrwały stres - skutki i metody przeciwdziałania wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Usługa w zakresie przygotowania i przeprowadzenia 1 Szkolenia 2 - dniowego dla kadry Klubów Integracji Społecznej i Centrów Integracji Społecznej z Dolnego Śląska na temat: Wypalenie zawodowe i długotrwały stres - skutki i metody przeciwdziałania wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Usługa w zakresie przygotowania i przeprowadzenia 1 Szkolenia 2 - dniowego dla kadry Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej na temat: Wypalenie zawodowe i długotrwały stres - skutki i metody przeciwdziałania wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych.
Interne Kennung: Zadanie 4