2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usług transportowych- przewóz osób na obszarze kraju i poza granicami kraju w podziale na dwie części
Beschreibung: Wykonanie usług transportowych- przewóz osób na obszarze kraju i poza granicami kraju w podziale na dwie części: Część nr 1 - przewozy osobowe dla Jednostek Wojskowych, Instytucji Wojskowych usytuowanych w Międzyrzeczu, Wędrzynie Skwierzynie, Gorzowie Wielkopolskim, Wojsk Sojuszniczych oraz innych państw szkolących się na OSPWL Wędrzyn Część nr 2 - przewozy osobowe dla Jednostek Wojskowych, Instytucji Wojskowych usytuowanych w Krośnie Odrzańskim, Sulechowie, Czerwieńsku, Zielonej Górze oraz Jednostek WOT
Interne Kennung: 100/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1- przewozy osobowe dla Jednostek Wojskowych, Instytucji Wojskowych usytuowanych w Międzyrzeczu, Wędrzynie Skwierzynie, Gorzowie Wielkopolskim, Wojsk Sojuszniczych oraz innych państw szkolących się na OSPWL Wędrzyn
Beschreibung: Część nr 1- przewozy osobowe dla Jednostek Wojskowych, Instytucji Wojskowych usytuowanych w Międzyrzeczu, Wędrzynie Skwierzynie, Gorzowie Wielkopolskim, Wojsk Sojuszniczych oraz innych państw szkolących się na OSPWL Wędrzyn: - 1 pojazd osobowy do 5 miejsc siedzących (wraz z kierowcą), - 4 mikrobusy do 9 miejsc siedzących (wraz z kierowcą), - 4 busy do 20 miejsc siedzących (wraz z kierowcą), - 7 autobusów 49 miejsc siedzących (wraz z kierowcą), - 1 autobus 58 miejsc siedzących (wraz z kierowcą). Wykonanie usługi obejmuje przewóz osób wraz z kierowcą na wskazanej trasie w jedną lub w dwie strony. Czas przewozu obejmuje przerwy w podróży wynikające z uzasadnionych potrzeb Zamawiającego oraz przerwy techniczne wynikające z obowiązków kierowcy. Planowana ilość kilometrów do przejechania w ramach zamówienia podstawowego: 200 000 km, Wykonawcy nie przysługują względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tytułu niezrealizowanego w całości przedmiotu umowy, tj. kwoty określonej w § 2 ust. 2 obejmujących również zamówienia opcjonalne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 10 do SWZ) oraz wzór umowy (załącznik nr 7 do SWZ), stanowią integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo Zamówień Publicznych po zrealizowaniu umowy w zakresie zamówienia podstawowego w wysokości 100%, co Wykonawca akceptuje poprzez podpisanie niniejszej umowy. 2. Maksymalna wielkość opcji wynosi 100% zamówienia podstawowego. 3. Rodzaj i wielkość opcji określona została w § 2 wzoru umowy (załącznik nr 7 do SWZ). 4. Ostateczna wartość usług będących przedmiotem umowy w ramach prawa opcji będzie uzależniona od potrzeb Zamawiającego i nie przekroczy kwoty zawartej w §2 ust. 2 pkt 3 wzoru umowy (załącznik nr 7 do SWZ). 5. Zamawiający ma prawo do skorzystania z prawa opcji w sytuacji zaistnienia potrzeby w terminie obowiązywania umowy. 6. Zakup usługi w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymagania, jak dla zamówienia podstawowego. 7. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź nie przyznania środków finansowych na ten cel w budżecie Zamawiającego lub skorzystać z niego jedynie w części lub w częściach. 8. O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem. Zamawiający może korzystać z opcji wielokrotnie. 9. Skorzystanie w prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. Pisemna forma powiadomienia Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez Zamawiającego jest wiążąca dla Wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych w umowie dla zakupu realizowanego w ramach opcji. 10. Wykonawcy nie przysługują względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tytułu niezrealizowanego w całości przedmiotu umowy, tj. kwoty określonej w § 2 ust. 2 wzoru umowy (załącznik nr 7 do SWZ) obejmujących również zamówienia opcjonalne. Zamówienie z wykorzystaniem „opcji”- Cena jednostkowa netto w opcji nie może być inna niż cena jednostkowa netto w zamówieniu podstawowym. W przypadku zaproponowania ceny jednostkowej w opcji innej niż cena jednostkowa zaproponowana przez Wykonawcę dla zamówienia podstawowego, Zamawiający odrzuci ofertę z postępowania.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2- przewozy osobowe dla Jednostek Wojskowych, Instytucji Wojskowych usytuowanych w Krośnie Odrzańskim, Sulechowie, Czerwieńsku, Zielonej Górze oraz Jednostek WOT
Beschreibung: Część nr 2- przewozy osobowe dla Jednostek Wojskowych, Instytucji Wojskowych usytuowanych w Krośnie Odrzańskim, Sulechowie, Czerwieńsku, Zielonej Górze oraz Jednostek WOT: - 1 pojazd osobowy do 5 miejsc siedzących (wraz z kierowcą), - 4 mikrobusy do 9 miejsc siedzących (wraz z kierowcą), - 4 busy do 20 miejsc siedzących (wraz z kierowcą), - 7 autobusów 49 miejsc siedzących (wraz z kierowcą), - 1 autobus 58 miejsc siedzących (wraz z kierowcą), Wykonanie usługi obejmuje przewóz osób wraz z kierowcą na wskazanej trasie w jedną lub w dwie strony. Czas przewozu obejmuje przerwy w podróży wynikające z uzasadnionych potrzeb Zamawiającego oraz przerwy techniczne wynikające z obowiązków kierowcy. Planowana ilość kilometrów do przejechania w ramach zamówienia podstawowego: 200 000 km, Wykonawcy nie przysługują względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tytułu niezrealizowanego w całości przedmiotu umowy, tj. kwoty określonej w § 2 ust. 2 obejmujących również zamówienia opcjonalne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 10 do SWZ) oraz wzór umowy (załącznik nr 7 do SWZ), stanowią integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: część 2