See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentów finansowych „Pożyczka Inwestycyjna” oraz „Mała Pożyczka Inwestycyjna” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego (...)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia i zarządzania Instrumentami Finansowymi „Mała Pożyczka Inwestycyjna” oraz „Pożyczka Inwestycyjna”, do których Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014–2020, z którego udzielane będą Jednostkowe Pożyczki oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w Istotnych Postanowieniach Umowy (dalej: „Umowa Operacyjna”), które stanowią załącznik nr 2 do SIWZ. Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Mała Pożyczka Inwestycyjna” stanowiącej załącznik nr [*] do Istotnych Postanowień Umowy oraz „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka Inwestycyjna”, stanowiącej załącznik do Istotnych Postanowień Umowy.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia i zarządzania Instrumentami Finansowymi „Mała Pożyczka Inwestycyjna” oraz „Pożyczka Inwestycyjna”, do których Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014–2020, z którego udzielane będą Jednostkowe Pożyczki oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w Istotnych Postanowieniach Umowy (dalej: „Umowa Operacyjna”), które stanowią załącznik nr 2 do SIWZ. Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Mała Pożyczka Inwestycyjna” stanowiącej załącznik nr [*] do Istotnych Postanowień Umowy oraz „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka Inwestycyjna”, stanowiącej załącznik do Istotnych Postanowień Umowy. Część VII - obejmuje świadczenie przez Wykonawcę zadania: wdrożenia i zarządzania InstrumentemFinansowym, polegającego w szczególności na utworzeniu Instrumentu Finansowego „Mała PożyczkaInwestycyjna” oraz udzieleniu Jednostkowych Małych Pożyczek Inwestycyjnych o parametrach określonych w„Metryce Instrumentu Finansowego Mała Pożyczka Inwestycyjna” z Wkładu Funduszu Funduszy wniesionegodo Instrumentu Finansowego przez Zamawiającego w łącznej wysokości 6 000 000 PLN, uzupełnionegoo wkład własny Wykonawcy w wysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowaniaprzetargowego (nie niższej niż 15 % wartości Jednostkowych Pożyczek). Co najmniej 40 % Limitu PożyczkiInwestycyjnej powinno zostać wypłacone na rzecz Ostatecznych Odbiorców przed upływem połowy OkresuBudowy Portfela;
Interne Kennung: DZZK/126/DIF/2019 cz. VII Aneks nr 2
Art des Auftrags: Dienstleistungen