2. Verfahren
Verfahren
Titel: Deelname aan Dynamisch Aankoop Systeem "Werken in Gelderland" GGD Noord en Oost Gelderland (voormalig GGD Gelre-IJssel)
Beschreibung: Deelname aan Dynamisch Aankoop Systeem "Werken in Gelderland" GGD Noord en Oost Gelderland (voormalig GGD Gelre-IJssel) De GGD Noord en Oost Gelderland (voormalig GGD Gelre-IJssel) is incidenteel op zoek naar professionals in diverse categorieën. Deze professionals kunnen worden geselecteerd en gecontracteerd middels het Dynamisch Aankoop Systeem van Werken in Gelderland. GGD Noord en Oost Gelderland (voormalig GGD Gelre-IJssel) is reeds als potentiële deelnemer genoemd in de oorspronkelijke publicatie van het Dynamisch Aankoop Systeem van 4 mei 2016 en heeft het voornemen zich nu aan te sluiten voor gebruik. Gebaseerd op historische gegevens en kijkend naar de toekomst wordt er verwacht dat er €500.000,- per jaar uitgegeven gaat worden. Aan dit bedrag zijn geen rechten te ontlenen. De GGD Noord en Oost Gelderland is voornemens het aantal ingehuurde medewerkers verder terug te dringen. Het aantal medewerkers dat in de toekomst benodigd is en daarmee de geschatte waarde van de opdracht op basis van historische gegevens in moeilijk in te schatten omdat de Corona jaren verstorend werken in de beeldvorming.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Deelname aan Dynamisch Aankoop Systeem "Werken in Gelderland"
Beschreibung: Het betreft een Dynamisch Aankoop Systeem. De GGD Noord en Oost Gelderland (voormalig GGD Gelre-IJssel) is incidenteel op zoek naar professionals in diverse categorieën. Deze professionals kunnen worden geselecteerd en gecontracteerd middels het Dynamisch Aankoop Systeem van Werken in Gelderland. GGD Noord en Oost Gelderland (voormalig GGD Gelre-IJssel) is reeds als potentiële deelnemer genoemd in de oorspronkelijke publicatie van het Dynamisch Aankoop Systeem van 4 mei 2016 en heeft het voornemen zich nu aan te sluiten voor gebruik. Gebaseerd op historische gegevens en kijkend naar de toekomst wordt er verwacht dat er €500.000,- per jaar uitgegeven gaat worden. Aan dit bedrag zijn geen rechten te ontlenen. De GGD Noord en Oost Gelderland is voornemens het aantal ingehuurde medewerkers verder terug te dringen. Het aantal medewerkers dat in de toekomst benodigd is en daarmee de geschatte waarde van de opdracht op basis van historische gegevens in moeilijk in te schatten omdat de Corona jaren verstorend werken in de beeldvorming.
Interne Kennung: 1