2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Mieszkowice w 2026r
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenów zamieszkałych, gromadzonych w pojemnikach lub workach na terenie Gminy Mieszkowice w 2026r. oraz wyposażenie nieruchomości w pojemniki i worki na odpady gromadzone w sposób selektywny. Szacunkowa ilość odpadów: – 968 Mg odpady niesegregowane - 1232 Mg odpady gromadzone w sposób selektywny
Interne Kennung: GP.271.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone będzie trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) – dalej: ustawa Pzp. 2. Zamawiający nie przewiduje możliwości ograniczenia liczby wykonawców.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenów zamieszkałych, gromadzonych w pojemnikach lub workach na terenie Gminy Mieszkowice w 2026r. oraz wyposażenie nieruchomości w pojemniki i worki na odpady gromadzone w sposób selektywny.