2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa leasingu zwrotnego operacyjnego dla dwóch używanych śmieciarek rok produkcji 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa leasingu operacyjnego zwrotnego dwóch używanych śmieciarek rok produkcji 2025 data pierwszej rejestracji 15.07.2025 r., o parametrach zgodnych z dokumentacją techniczną oraz fakturami zakupu stanowiącymi łącznie załącznik nr 2 do SWZ o wartości netto 1.182.600,00 zł (słownie: jeden milion sto osiemdziesiąt dwa tysiące sześćset złotych i zero groszy), która jest pomniejszoną o 10% wartością zakupu pojazdów. Oferta leasingu powinna być przygotowana w oparciu o dokumenty finansowe Zamawiającego, które stanowią załącznik nr 1 do SWZ i będą udostępniane każdorazowo na prośbę Wykonawcy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001